Síťové řešení TP-Link TL-WPA4220KIT

Excellent |

Získal ocenění HD World Excellent 2014 za originální řešení přenosu dat po elektrických rozvodech.

Síťové řešení TP-Link TL-WPA4220KIT

Snad každý z nás zažil situaci, kdy do odlehlejší části bytu či kanceláře nedosáhne signál z Wi-Fi routeru a zároveň je finančně či logisticky náročné budovat ethernetovou kabeláž. Stává se to v bytech v panelových domech, které se vyznačují horší prostupností bezdrátového signálu, nebo ve vícepatrových rodinných domech. Vrtat do zdí a natahovat kabely se nikomu logicky nechce, ale potřeba internetové konektivity neustále roste.

TP-Link TL-WPA4220KIT

Pro takové situace vyvinula společnost TP-Link sadu takzvaných powerline adaptérů TL-WPA4220KIT, které zajišťují přenos dat po elektrických rozvodech rychlostí až 500 megabitů za vteřinu. Přijímací adaptér, který může být umístěný až ve 300metrové vzdálenosti, navíc působí jako Wi-Fi router. Stačí stisknout tlačítko Wi-Fi Clone, adaptér zkopíruje název i heslo vaší bezdrátové sítě nastavené na domácím směrovači a vytvoří shodnou síť, k níž se budou moci zařízení připojovat. To vše bez nutnosti složité konfigurace.

Díky vysoké prostupnosti nově vytvořené sítě můžete pomocí adaptérů připojit prakticky jakékoliv zařízení, ať již jde o domácí počítač, herní konzoli, set-top box IPTV nebo domácí mediacentrum, třeba NAS úložiště.

Cena 2 104 korun

cz.tp-link.com

 Úvodní foto: IDGKomentáře