Adidas miCoach Pacer

Archiv | 28.04.11

Osobní trenér miCoach Pacer od výrobce sportovního vybavení Adidas má oproti trenérovi živému jednu výhodu – můžete ho kdykoliv vypnout. Jinak je spolehlivý a lze se s jeho pomocí mn...

Osobní trenér miCoach Pacer od výrobce sportovního vybavení Adidas má oproti trenérovi živému jednu výhodu – můžete ho kdykoliv vypnout. Jinak je spolehlivý a lze se s jeho pomocí mnohému naučit – například disciplinovanosti a pravidelnému cvičení a tréninku, díky čemuž zlepšíte svou fyzičku a uděláte něco pro své zdraví. A to za peníze, za něž je Pacer dodáván, již stojí za zvážení.
V balíčku s „elektronickým koučem“ obdržíte hned několik doplňků. Kromě samotného Pacera zde najdete snímač tepové frekvence uživatele a textilní pásek pro jeho uchycení, dále krokoměr, USB kabel, kabel pro propojení s MP3 přehrávačem (výrobce udává kompatibilitu s jakýmkoliv přehrávačem prodávaným na světových trzích), sluchátka a baterii do krokoměru. MP3 přehrávač však není pro funkčnost zařízení potřeba.
Pacer je trenér, který je kombinací koučování v reálném čase a synchronizace s chytrou webovou aplikací. V podstatě v sobě spojuje tři základní funkce, na nichž je postaven jeho základní princip: plánování, samotný trénink a nakonec analýza. V režimu plánování jsou tréninky složeny z různě zbarvených zón. Tyto zóny jsou přizpůsobeny vašemu tělu, jeho možnostem a také preferované metodě tréninku – ta může být realizována buď na základě srdečního rytmu, či rychlosti.
V samotném tréninkovém režimu přístroj nabídne přímé hlasové vedení tréninku a zpětnou vazbu k aktuálním výkonům. Jestliže byste rádi získali i vizuální zpětnou vazbu, přikupte si miCoach Zone, „hodinky“ s diodami, jejichž barvy vám přesně napoví, ve které fázi tréninku se nacházíte.
Následná analýza je velice jednoduchá: stačí po každém cvičení synchronizovat data z Paceru se speciální webovou aplikací na vašem PC, kterou objevíte na stránce adidas.com/micoach, kde můžete rovněž zjišťovat veškeré možné informace a statistiky týkající se vašeho dosavadního tréninku. Jestliže preferujete „instantní data“, lze spustit mobilní verzi aplikace přímo cestou z běhání.Galerie

Komentáře

K tomuto článku není připojena žádná diskuze, nebo byla zakázána.