DJská sluchátka a mikrofon pro iPhone

Archiv | 13.03.11

IK Multimedia iRig Mic je první kvalitní kondenzátorový mikrofon pro iPhone, iPod Touch a iPad. Ideální je pro zpěváky, vokalisty a songwritery na cestách, ale i pro záznam mluveného slov...

IK Multimedia iRig Mic je první kvalitní kondenzátorový mikrofon pro iPhone, iPod Touch a iPad. Ideální je pro zpěváky, vokalisty a songwritery na cestách, ale i pro záznam mluveného slova, nástrojů, projevů, vystoupení nebo jakéhokoliv zdroje zvuku ve studiu, na pódiu, nebo kdekoliv jinde. Muzikanti mohou nahrávat a přehrávat své akustické i elektrifikované nástroje nebo celé vystoupení kapely. Ostatní dostanou nástroj pro vysoce kvalitní podcasting, záznam projevů, lekcí, rozhovorů, zvukových stop k videu nebo libovolného zvuku do svého mobilního zařízení.
Do designu sluchátek Numark Red Wave byly vloženy veškeré zkušenosti z vývoje v této oblasti. Jejich unikátní zvuk, jedinečný vzhled a komfortní design uspokojí i ty nejnáročnější uživatele, jakými jsou profesionální DJs. Balení obsahuje přechodku na velký jack a pevné pouzdro pro pohodlné a bezpečné přenášení. Kvalitní profesionální zvuk zajistí neodymový 50mm driver.

www.disk.czGalerie

Komentáře

K tomuto článku není připojena žádná diskuze, nebo byla zakázána.