Eizo HighLights

Archiv | 13.03.11

Jarní nabídka značky Eizo Hráčský monitor do domácností vybavený kvalitní obrazovkou typu VA a s širokými úhly pohledu EIZO FORIS FS2331, jehož test jsme přinesli v minulém čísle,...

Jarní nabídka značky Eizo

Hráčský monitor do domácností vybavený kvalitní obrazovkou typu VA a s širokými úhly pohledu EIZO FORIS FS2331, jehož test jsme přinesli v minulém čísle, se může pochlubit krátkou dobou odezvy, maximálním zpožděním jednoho videosnímku, vysokým kontrastním poměrem (statický kontrast 3000 : 1 nabídne kromě standardní výbavy i 2× HDMI vstup (plně kompatibilní s externími zařízeními jako jsou kamery, fotoaparáty, hrací konzole, TV set-top boxy atd.), 1× DVI-D, 1× VGA (D-sub, analogový vstup pro PC), dálkové ovládání i kalibrační software EasyPIX2, sloužící pro hardwarovou kalibraci a správné zobrazování fotografií ve standardním barevném prostoru sRGB. Zajímavě se vyvinula i cena tohoto modelu, která se v českých e-shopech činí 10 990 Kč.
V nabídce Eiza najdeme kalibrační software EasyPix2 pro hardwarovou kalibraci monitorů EIZO řady EV, FS, S a SX i samostatně. Tento kalibrační software nabízí snadné a rychlé nastavení základních obrazových parametrů (jas, bílý bod, gradace obrazu), možnost měření jasu a bílého bodu externím senzorem a u modelů řady SX volbu gamutu (sRGB, AdobeRGB nebo Native). Software podporuje kolorimetry EIZO EX1 a X-Rite ColorMunki a je určen pro operační systémy Windows XP, Vista, Windows 7 a MacOS X od verze 10.3.9. Předpokládaná cena kompletu EasyPIX2 + EIZO EX1 je 4200 Kč včetně DPH.

www.eizo.czGalerie

Komentáře

K tomuto článku není připojena žádná diskuze, nebo byla zakázána.