Jediná „LEDová“ televize, která si poradí i si DVD

Archiv | 13.03.11

Na našem trhu není mnoho televizorů, které by byly vybaveny přehrávači DVD, a už vůbec ne takových, které by k tomu navíc měly obrazovku s LED podsvícením. První vlaštovkou, která ...

Na našem trhu není mnoho televizorů, které by byly vybaveny přehrávači DVD, a už vůbec ne takových, které by k tomu navíc měly obrazovku s LED podsvícením. První vlaštovkou, která přichází s modely, jež nabídnou nejnovější technologie v kombinaci s DVD přehrávačem (což potěší řadu majitelů rozsáhlých filmových archivů), je značka Hyundai.
Nyní tak již nemusíte volit mezi ultratenkým televizorem a televizorem se zabudovaným DVD přehrávačem. LED televizory Hyundai nabízejí kombinaci obou. V nejužší části je hluboký jen 22 mm, u konektorů pak 37 mm. Na našem trhu je v současnosti naleznete v úhlopříčkách 40 nebo 48 cm s rozlišením HD Ready (1920 × 720) a 56 cm v provedení Full HD (1920 × 1080).
Standardem je samozřejmě DVB-T tuner a programový průvodce EPG (televizní program). Zabudovaný DVD přehrávač si poradí se všemi standardními formáty, včetně hudby v MP3, fotografiemi v JPEG a videem v počítačových formátech AVI, XviD a DivX. U modelu s úhlopříčkou 56 cm najdeme ale také MPEG2/MPEG4 tuner, který si poradí i s formátem MKV.
„Multimedialitu“ obstarává také USB vstup. Nechybí ani VGA vstup pro připojení počítače nebo třeba notebooku, takže filmy dostanete do televizoru i touto cestou.
LED televizor Hyundai se zabudovaným DVD však naplňuje také očekávání z úspornosti LED TV. Oproti běžným LCD přichází LED televizor Hyundai s 50% úsporou, což znamená spotřebu během provozu pouhopouhých 25 W!
Multifunkční TV se zabudovaným DVD přehrávačem, komfortním USB vstupem, ekonomickou spotřebou i ultratenkými rozměry bude dobrým společníkem nejen v dětských pokojích, ale také si jej můžete odvézt třeba na víkend na chalupu.

Více o LED TV s DVD v cenách od 3999 Kč naleznete na www.hyundai-electronics.cz.Komentáře

K tomuto článku není připojena žádná diskuze, nebo byla zakázána.