Skylink – expanze pokračuje

Archiv | 13.03.11

Penthouse HD První programová novinka, která se v nabídce Skylinku objevila od našeho minulého čísla se nese ve znamení ladných ženských křivek ve vysokém rozlišení. Již v prosin...

Penthouse HD

První programová novinka, která se v nabídce Skylinku objevila od našeho minulého čísla se nese ve znamení ladných ženských křivek ve vysokém rozlišení. Již v prosinci se Skylink stal první satelitní platformou v České republice i na Slovensku, která svým divákům nabídla v podobě kanálu Penthouse HD 1 hardcore erotiku v HDTV rozlišení. Program se stal součástí balíčků HD PLUS, MULTI HD a KOMPLET a co je více než pozitivní, nepřinesl s sebou žádnou změnu cen. Vzhledem k tomu, že je stejně jako další erotické kanály Skylinku, jimiž jsou Hustler a Man-X, určen pro dospělé diváky, vysílá denně od půlnoci do šesté hodiny ranní. V rámci balíčku HD PLUS tak diváci obdrží již osm HDTV programů.

Golf Channel

Těsně před Vánocemi si pak přišli na své všichni příznivci kovových holí a vzorovaných čepic, když bylo na přelomu roku zahájeno testovací vysílání programu Golf Channel, bezplatně zpřístupněného všem uživatelům předplacených karet Skylink. Začátkem letošního roku, konkrétně 4. ledna, byl program zařazen do programových balíčků MULTI, MULTI HD a KOMPLET. Golf Channel vysílá 24 hodin denně ve standardní kvalitě novějšího kompresního formátu MPEG-4, jenž vyžaduje použití kompatibilního receiveru, který tento formát dokáže zpracovat (zpravidla všechny HD přijímače). Šířen je s jednou audio stopou částečně v anglickém a částečně v českém jazyce. Postupem času by měla čeština získat dominantní převahu. Svým divákům přináší zprávy, přímé přenosy i záznamy turnajů spolu s instruktážemi a zajímavostmi ze světla golfu. Zařazení Golf Channelu opět nepřineslo žádnou cenovou změnu.

Zahájení spolupráce s Topfun.tv

Spolu s uvedením golfového kanálu byla ve stejný den odstartována také spolupráce s internetovou videopůjčovnou Topfun.tv, jež má uživatelům Skylinku přinést zajímavé novinky v podobě cenově zvýhodněných služeb z portfolia Topfunu. V každém balení nových karet Skylink tak v rámci pilotního projektu této spolupráce obdržíte kupón v hodnotě 100 Kč na filmy z půjčovny Topfun.

Dvouměsíční bonus pokračuje

S prvním únorovým dnem přišlo oznámení o prodloužení propagační akce, v jejímž rámci všichni uživatelé nově registrovaných karet Skylink obdrží na první dva měsíce od data zaregistrování bonusové programy zdarma. V rámci akce, jejíž platnost sahá až do konce září, je tak možné po dobu dvou měsíců sledovat téměř kompletní programovou nabídku Skylinku. Jediné, co musíte udělat, je zaregistrovat si v období od 1. února do 30. září novou Skylink kartu. Bonus pak obdržíte automaticky, jeho hodnota je závislá na typu zakoupené karty.
Při zakoupení karty Skylink Standard vám budou na zmíněnou dobu bezplatně zpřístupněny programy z balíčků MULTI a CS TV spolu s kanály HBO a Cinemax. Pokud si zaregistrujete kartu Skylink Standard HD, můžete se kromě standardní nabídky těšit také na kanály z balíčků MULTI, HD Plus, CS TV a programů HBO HD a Cinemax. Do bonusu nejsou zahrnuty prémiové programy CS TV pro dospělé – Hustler a Man-X. Stejně tak se propagační akce nevztahuje na karty VÝMĚNA a NEXT.
Registraci je možné provést ručním vyplněním písemného registračního formuláře a jeho následným zasláním poštou nebo jednoduše prostřednictvím internetu.Galerie

Komentáře

K tomuto článku není připojena žádná diskuze, nebo byla zakázána.