3D brýle mohou být i stylové – dokazuje to LG

AudioVideo |

Společnost LG představí na veletrhu CES 2012 v Las Vegas mimo jiné i stylové 3D brýle určené pro řadu televizorů LG Cinema 3D.

3D brýle mohou být i stylové – dokazuje to LGV nově představované kolekci se objeví tři nové modely od známého designéra Alaina Mikliho. Všechny tři se pyšní velice elegantním vzhledem – je to snad poprvé, co by mohly být trojrozměrné brýle zároveň módním doplňkem. Benefitem nové řady brýlí je i snížená hmotnost. Mezi novinkami se představí klasické LG CINEMA 3D brýle s označením F310, 3D klip F320 a designový model Alain Mikli, který se bude prodávat pod názvem F360.

První z modelů, LG F310, přichází ve stylovém designu s tenkými obroučkami a zaoblenými čočkami, které jsou lépe přizpůsobeny tvaru obličeje, což je mezi 3D brýlemi novinka. A váží opravdu málo – pouhých 13,5 gramu.

3D klip LG F320 je zase pro ty uživatele, kteří musí nastálo nosit dioptrické brýle. Klip se na ně jenom nacvakne a potom už nic nebrání sledování trojrozměrného obrazu. Novinka váží pouhých 5,5 gramu. Pro srovnání, předchozí generace vážila o 25 procent více.

Sportovní brýle se zakřivenými čočkami LG F360 Alain Mikli jsou opět přizpůsobeny obličeji diváka. Jako všechny modely řady CINEMA 3D je lze navíc využít i v 3D kinech vybavených polarizační technologií.Úvodní foto: LGKomentáře