82“ mamutí LCD televize Honeywell

AudioVideo |

Americký Honeywall chystá obrovskou LCD televizi s úhlopříčkou přes dva metry. Model Altura LE 82“ bude vyrábět tchajvanská firma Soyo.

82“ mamutí LCD televize HoneywellAmerická společnost Heneywell podniká v řadě oblastí, nejlépe je ale zřejmě známa dodávkami tajných bezpečnostních systémů pro vládu Spojených států. Nyní se chystá uvést obrovskou 137 kilogramů vážící HD televizi s úhlopříčkou neuvěřitelných 82 palců, což je přes dva metry (přesně ~208 cm).

Televize bude vyráběna v řadě Altura LE a její oficiální označení je MT-HWGWT8218AM (to zřejmě někdo z marketingového oddělení Honeywall přebral). Jak už to tak u mnoha „amerických“ výrobků bývá, nebude se vyrábět Altura LE 82“ vyrábět v USA, ale v Asii, konkrétně ji dodá tchajvanské Soyo. Což také znamená, že televize bude zřejmě i cenově dostupná, nicméně pro koho by to přeci jenom byl příliš velký obr, ten se možná spokojení s něčím menším, Honeywell nabídne i „jen“ 70“, 65“, 57“ a 47“ modely Altura LE.

Výrobce slibuje 120Hz obraz pro plynulejší pohyb, rozlišení samozřejmě 1080p (1920x1080 bodů), dynamický kontrast až 120000:1, maximální jas 600 cd/m2 (což je zbytečně mnoho, protože prakticky použitelné je tak maximálně 250 cd/m2), 3D hřebenový filtr, tři HDMI vstupy, USB, PC VGA a dva 10W reproduktory.

Dostupnost mimo území USA není zatím jistá, nicméně je dost pravděpodobné, že jakmile už Soyo začne vyrábět takovéto obrazovky, dostanou se i do televizí jiných značek.

Honeywell Soyo Altura LE

 Honeywell Soyo Altura LE

Honeywell Soyo Altura LE

Honeywell Soyo Altura LE 
Komentáře

K tomuto článku není připojena žádná diskuze, nebo byla zakázána.