Bang and Olufsen BeoVision 10

AudioVideo |

BeoVision 10 je novinkou v nabídce luxusní techniky Bang & Olufsen, vyznačuje se ultra tenkou obrazovkou a 200Hz obrazem.

Bang and Olufsen BeoVision 10Milovníci televizní luxusu mohou jásat, známý dánský výrobce designové domácí audio a video techniky Bang & Olufsen vydává novou 40“ high-definition televizi BeoVision 10.

Ta má vše, co u dnešní špičkové LCD televize nesmí chybět, to znamená 200/240Hz obraz (200 = PAL, 240 = NTSC), kdy jsou dopočítávány extra snímky na 100 za sekundu a pak ještě mezi ně přidávány černé snímky pro celkový dojem plynulejšího videa. Samozřejmostí je LED podsvícení, výrobce však hlavně upozorňuje na tenkost obrazovky, která je speciálně dělaná pro zavěšení na stěnu. Opticky je ještě 40“ obrazovka zvětšena výrazným plochým zvukovým systémem, stříbrné prvky jsou samozřejmě z hliníku, žádný plast.


Jak už to u prvotních zpráv z B&O bývá, nejsou známy technické podrobnosti jako například o jaký typ LCD panelu jde, zda LED podsvícení umožňuje lokální regulaci jasu, maximální kontrast a jas, konektivita atd.

Známa je však cena a to v přepočtu přibližně 217500 korun (~8365 euro) - v rámci Bang & Olufsen je to poměrně přijatelná suma.

Bang & Olufsen BeoVision 10

Bang & Olufsen BeoVision 10

Bang & Olufsen BeoVision 10

Bang & Olufsen BeoVision 10
Komentáře