Bang & Olufsen BeoVision 8 40“ HDTV

AudioVideo |

BeoVision 8 je designová 40“ televize nabízející neobvyklou lesklou obrazovku, 100Hz obraz, stylový design a údajně i přijatelnou cenu.

Bang & Olufsen BeoVision 8 40“ HDTVSpolečnost Bang & Olufsen, známá kvalitními a stylovými televizory, uvádí nový model BeoVision 8. Jde o 40“ high-definition televizi s rozlišením 1920x1080 směrovanou jako „entry model“, tedy cenově atraktivní model se základními funkcemi a vysokou zaručenou kvalitou obrazu.

BeoVision 8 má jednu zvláštnost a to lesklou obrazovku bez protiodrazové vrstvy, což je u HD televizí dost neobvyklé. Jinak nabízí 100Hz obraz pro lepší plynulost a méně rozmazávání, maximální jas 500 cd/m2, kontrast až 3000:1 (není jasné, jestli statický nebo dynamický, ale zřejmě statický), dobu odezvy G2G 6 ms a pozorovací úhly 178 stupňů, což ukazuje na PVA nebo IPS obrazovku.

Design 40“ televize navrhl David Lewis a jde o kombinaci černé a stříbrné. Cenově by sice měla televize patřit v nabídce firmy k těm levnějším, nicméně přesný údaj není znám.

Mimochodem, firma Bang & Olufsen vyrábí i v Česku.

 

Bang & Olufsen BeoVision 8

 Bang & Olufsen BeoVision 8
Komentáře