Bezdrátový přehrávač Philips Streamium NP2900

AudioVideo |

Philips začal nabízet nový přírůstek do řady bezdrátových hudebních přehrávačů Streamium NP2900, který má integrované stereo reproduktory a výkonný procesor.

Bezdrátový přehrávač Philips Streamium NP2900Philips Streamium NP2900 přináší hudební výkon reproduktorů 30 W, čtyři zesilovače, DSP procesor (Digital Signal Processor) a umí streamovat hudbu přes síť a to jak kabelovým ethernetovým připojením, tak bezdrátovým Wi-Fi (802.11b/g). Kromě toho se na přehrávači hezky vyjímá malý LCD displej pro snadnější ovládání, dodáván je i tlačítkově bohatě vybavený dálkový ovladač.

Podporované formáty jsou MP3, WMA, FLAC, OGG, AAC a eACC+, datové toky 8-320 kilobitů za sekundu. Samozřejmostí je ekvalizér včetně přednastavených režimů.

NP2900 nabízí i technologie pro vylepšení zvuku - FullSound a LivingSound. První má hudbu univerzálně činit výraznější a bohatší, druhá by měla nastavit parametry přehrávání optimálně pro charakteristik místnosti. Konektivita kromě síťové zahrnuje 3,5mmm jack a digitální koaxiální audio.

Přehrávač by měl být k dostání tento měsíc, v Británii je doporučená cena 250 liber, tedy přibližně kolem 8000 korun či 300 euro.


Philips Streamium NP2900
Komentáře