Blu-ray přehrávač Sharp BD-HP22H

AudioVideo |

Sharp je společnost známá kvalitní elektronikou pro náročné i ještě náročnější, lze proto předpokládat, že i její nový Blu-ray přehrávač nabídne kvalitní video a zvuk.

Blu-ray přehrávač Sharp BD-HP22HBD-HP22H skutečně nabízí solidní funkce, ale jinak nic, co by vyčnívalo z vyšší střední třídy. To znamená samozřejmě Full HD video 1080p (1920x1080 bodů) s podporou hladkého přehrávání filmů s 24 snímky za sekundu (24Hz), x.v. colour, HDMI a komponentní video výstup a USB pro zapojení externích disků.

Přehrávač podporuje BD Live funkce (to znamená je Profile 2.0 kompatibilní), takže lze stahovat k filmům extra obsah z internetu, k čemuž slouží ethernetové síťové připojení. Přehrávat lze i DVD a CD disky, z externích formátů zobrazí BD-HP22H JPEG obrázky, jestli a které AVI soubory či MP3 hudbu přehraje, o tom se neví.

Sharp BD-HP22H umí dekódovat Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio a přehrávat 7.1 audio přes HDMI či 5.1 zvuk přes optické digitální audio. Není známo, zdali přehrávač umí poslat bit-stream do externího zesilovače.

Provedení je osvědčená klavírní čerň a spotřeba přehrávače je 20 W, v pohotovostním režimu 0,7 W, což je poměrně slušné.

BD-HP22H by se měl v obchodech v Británii objevit již tento měsíc za doporučenou cenu 200 liber (~6400 korun, ~235 euro), lze předpokládat, že brzo se objeví i u nás.

Sharp BD-HP22H

Sharp BD-HP22H
Komentáře