CES 2010: Blu-ray 3D adaptér pro Mitsubishi

AudioVideo |

Mitsubishi uvádí adaptér 3DC-1000, díky kterému si bude možné vychutnat plnohodnotný 3D obraz na laserových a DLP televizorech Mitsubishi.

CES 2010: Blu-ray 3D adaptér pro MitsubishiŘada firem s velkou slávou ohlašuje 3D LCD či plazmové televize, přitom obrazovky schopné plynule promítat 3D obraz už na trhu existují delší dobu. Jde hlavně o 65“ laserovou televizi Mitsubishi LaserVue, která díky laseru může dosahovat fantastických obnovovacích frekvencí. Není se tedy co divit, že laser hodlá pro 3D využít i americká společnost HDI. Dalšími podobnými modely jsou projektorové DLP televize Mitsubishi z řady, které již při svém vydání dostaly nálepku "3D ready".

Nicméně ani majitelé LaserVue nepřijdou zkrátka, protože na CES 2010 byl představen adaptér pro přehrávání Blu-ray 3D Mitsubishi 3DC-1000. Ten automaticky přepíná obraz pro levé a pravé oko, potřeba budou samozřejmě polarizační brýle, které budou pravděpodobně součástí sady.

3DC-1000 nebude kompatibilní jen s LaserVue, ale i DLP projektorovými televizory Mitsubishi řady Home Theatre, které jsou nabízeny ve velikostech 60 až 82“. Prodávat se začne během jara za zatím neznámou cenu.

Mitsubishi LaserVue
Komentáře

K tomuto článku není připojena žádná diskuze, nebo byla zakázána.