CES 2010: Nový PS3 firmware pro 3D hry

AudioVideo |

Generální ředitel Sony oficiálně oznámil, že hráči se v brzké době dočkají nové verze firmware pro PlayStation 3 přinášející podporu 3D her.

CES 2010: Nový PS3 firmware pro 3D hryPředhánění firem v tom, která je více oddaná myšlence domácího 3D, pokračovalo na veletrhu spotřební elektroniky prohlášením generálního ředitele Sony Howarda Stingera, že jeho společnost již brzy vydá novou důležitou aktualizaci firmware pro herní konzoli PlayStation 3. Jejím cílem není nic menšího než přidat možnost naplno hrát trojrozměrné hry.

Oficiálně tak potvrdil dřívější zprávy, že Sony chce umožnit 3D hraní i na současných verzích konzole PS3. Nynější oznámení je tak především pobídkou výrobcům her, aby začali pracovat na 3D titulech. Pro trojrozměrný zážitek však hráči budou kromě nového firmware potřebovat i 3D monitor či televizi a polarizační brýle většinou dodávané s obrazovkou.

Nová aktualizace však neznamená možnost ihned přehrávat 3D filmy, tím se bude zabývat až další následující update firmware PS3.
Komentáře