CES 2011: 3x Blu-ray 3D přehrávače Sharp

AudioVideo |

Sharp představil Blu-ray přehrávače s bohatými možnostmi bezdrátového přehrávání videa i hudby.

CES 2011: 3x Blu-ray 3D přehrávače SharpSpolečnost Sharp na veletrhu CES 2011 v Las Vegas představila tři 3D bezdrátové Blu-ray přehrávače s plným HD 1080p/24 fps video výstupem a nabídkou přehrávání 3D a 2D videa. 

Kromě možnosti přehrávání 3D Blu-ray disků nabídnou modely BD-HP75U, BD-HP35U a BD-HP25U spotřebitelům prostřednictvím bezdrátové sítě LAN přístup k obsahu z nejrůznějších internetových zdrojů, včetně Netflix, Vudu, Pandora a YouTube. (BD-HP25U vyžaduje WLAN adaptér VR-WL25). Tyto modely také umožňují využít nejnovější formáty prostorového zvuku jako Dolby TrueHD s bezztrátovou 7.1 kanálovou reprodukcí, což je ekvivalent profesionálních studiových nahrávek, a DTS HD.

Každý model také přehrává DVD disky a soubory uložené na USB flash discích, stejně jako soubory ve formátech AVCHD, DivX Plus HD, JPEG a MP3. Schopnost HDMI upscalingu (převzorkování) každého modelu zvyšuje kvalitu obrazu standardního DVD převodem na 1080p Full HD rozlišení.

Modely BD-HP75U, BD-HP35U a BD-HP25U lze přes HDMI kabel připojit ke každé LCD HD televizi a WLAN kompatibilita umožňuje také BD-Live přístup k zábavnímu obsahu v reálném čase z internetu, jako jsou vystřižené filmové scény, ukázky z nových filmů, hry, chat a další. Bonus View přináší speciální funkci „obraz v obraze“, která umožní prohlížení oblíbených filmových scén a bonusů současně s přehráváním kompatibilních Blu-ray disků. Každý model dokáže přehrávat videa uložená na DLNA serverech, ať jsou umístěny kdekoliv v domácnosti.

Všechny přehrávače obsahují dva USB porty, jeden vepředu a druhý vzadu, které umožňují přehrávání fotografií a videozáznamů ve formátech DivX Plus HD, JPEG a MP3. U všech modelů je možné provádět automatické aktualizace softwaru přes internet. Vlajkový model BD-HP75U je vybaven funkcí ovládání domácího kina přes RS232 port. BD-HP75U a BD-HP35U umožňují IP control.

Sharp BD-HP75U
Komentáře