Čtveřice sluchátek Emgeton s doživotní zárukou

AudioVideo |

Společnost Bell Technology uvádí čtveřici nových sluchátek Emgeton E6C, E7C, E8C a E9C, které nabízejí i neobvyklou doživotní záruku.

Čtveřice sluchátek Emgeton s doživotní zárukouSluchátka přinášejí parametry, které by měly oslovit i náročné uživatele, preferující zvuk velmi vysoké kvality. Zkreslení nových modelů sluchátek nepřesahuje 0,2 %, vysoká je i citlivost 102 dB a více. Díky 50mW vstupnímu výkonu lze navíc sluchátka bez omezení výkonu připojit ke každému hudebnímu přehrávači – žádný totiž nepracuje s vyšším vstupním výkonem.

Doživotní záruka Emgeton počítá s tím, že zákazník může kdykoli sluchátka reklamovat za poplatek 100 korun (platí celoevropsky za 4 euro) plus dobírečné 70 korun. Výrobce zdůrazňuje, že takovou opravu lze realizovat bez ohledu na nákupní doklad či charakter problému.

Emgeton E6C Master
Tato intraaurální sluchátka jsou předurčena pro široké použití s digitálními audio/video přehrávači. Jejich tvar a konstrukce byla navržena tak, aby reprodukovala větší spektrum basů při zachování kvalitních výšek a pohodlného umístění v uchu. Jejich předností je rovněž vysoká úroveň pasivního utlumení okolního hluku pomocí silikonových náušníkových nástavců dvou velikostí. Sluchátka jsou vybavena kabelem s pozlaceným 3,5mm jackem.

 

Frekvenční rozsah

20 Hz – 20 kHz

Citlivost

108 dB ± 3 dB (na 1 kHz)

Impedance

2× 16 ohm

Zkreslení

< 0,2 %

Maximální vstupní výkon

50 mW

Ostatní

Elastomerový přívodní kabel

Příslušenství

1× sada náhradních silikonových náušních polštářků, transportní váček

Emgeton E6C

Emgeton E7C Premium
Designově efektní sluchátka E7C jsou určena pro mimořádný poslech zejména při náročných sportech. Obsahují kovové prvky nabízející zvýšenou odolnost při každodenním používání, typicky při sportu. Jsou odolná proti potu i drobné vlhkosti. Kabel s tepelně odolnou silikonovou povrchovou úpravou a pozlaceným 3,5mm jackem by měl zaručovat vysokou odolnost proti opotřebení. Také tento model má utěsňující silikonové náušníkové nástavce dvou velikostí a důraz na podání basových frekvencí.

 

Frekvenční rozsah

6 Hz – 25 kHz

Citlivost

107 dB ± 3 dB (na 1 kHz)

Impedance

 

 

2× 16 ohm

Zkreslení

< 0,2 %

Maximální vstupní výkon

50 mW

Ostatní

Elastomerový přívodní kabel

Příslušenství

1× sada náhradních silikonových náušních polštářků, transportní váček

Emgeton E7C

Emgeton E8C Professional
Tyto sluchátka mají systém zpětného SURROUND efektu a stejně jako předchozí důraz na basy. Tato sluchátka jsou svou speciální konstrukcí ozvučnice a 16mm reproduktory ideální pro kvalitní ozvučení MP3 přehrávačů v městském provozu či v dopravních prostředcích, resp. v jakémkoli hlučnějším prostředí. Černý textilní kabel navíc obsahuje praktické poutko pro zavěšení audio/video přehrávače. Sluchátka jsou předurčena pro přehrávače vyšší třídy.

 

Frekvenční rozsah

20 Hz – 20 kHz

Citlivost

112 dB ± 3 dB (na 1 kHz)

Impedance

2× 16 ohm

Zkreslení

< 0,2 %

Maximální

vstupní výkon

50 mW

Ostatní

Textilní přívodní kabel s poutkem pro zavěšení přehrávače

Příslušenství

Poutko pro uchycení k přehrávači, 1× sada náhradních silikonových náušních polštářků, transportní váček

Emgeton E8C

Emgeton E9C Collapsible Professional
Nejvyšším modelem ze čtveřice novinek roku 2010 jsou skládací sluchátka se systémem pevné ocelové výztuhy zakončené dvoupolohovým kloubem pro komfortní rozložení tlaku na uši a hlavu. Dvojitý skládací systém sluchátek s odolnou náhlavní ocelovou výztuhou zaručuje jednoduché složení do minimálních rozměrů pro bezpečné přenášení v přiloženém luxusním obalu. Sluchátka jsou podle výrobce předurčena jak pro hudební fajnšmekry, kteří vyžadují na cestách vysoce kvalitní reprodukci, tak i pro běžné hudební nadšence, kteří si chtějí výrazně zlepšit kvalitu přenosu zvuku u svého MP3 přehrávače či mobilního telefonu. E9C nabízejí i dva páry výměnných krytů ve zlatém a černém odstínu, stejně jako náhradní vyměnitelné náušníky. Kabel má 3,5mm pozlacený konektor.

 

Frekvenční rozsah

20 Hz – 20 kHz

Citlivost

102 dB ± 3dB (na 1kHz)

Impedance

2× 16 ohm

Zkreslení

< 0,2 %

Maximální vstupní výkon

50 mW

Ostatní

Silikonový elastický přívodní kabel, výměnné kryty

Příslušenství

1× sada náhradních náušních polštářků, 1× sada náhradních barevných krytek ve zlaté barvě, transportní váček

Emgeton E9C

Nové modely sluchátek jsou již v prodeji, doporučené koncové ceny včetně 20% DPH byly u jednotlivých modelů stanoveny takto: 200 Kč (E6C), 290 Kč (E7C), 390 Kč (E8C) a 590 Kč (E9c).
Komentáře