Dálkový ovladač Logitech Harmony 300i

AudioVideo |

Cenově dostupný ovladač Harmony nahrazuje čtyři staré ovladače a má mít velmi snadné internetové nastavení.

Dálkový ovladač Logitech Harmony 300iNový dálkový ovladač Logitech Harmony 300 Remote má mít podle výrobce ještě snadnější nastavení a nahrazuje až čtyři předchozí typy dálkových ovladačů. Pomocí jediného tlačítka tohoto nového ovladače může uživatel snáze ovládat zařízení připojená k televiznímu přijímači.

Ashish Arora, viceprezident a generální ředitel sekce Digital home společnosti Logitech, k tomu říká: „Většina univerzálních dálkových ovladačů má špatnou pověst kvůli tomu, že se obtížně programují; a tak při ovládání svých multimediálních zařízení ve výsledku stejně používáte víc ovladačů. Ovladač Harmony 300i naplňuje to, co jsme si předsevzali – totiž poskytnout každému uživateli jediný dálkový ovladač pro všechna zařízení. Nechceme už žádné další výmluvy, protože opravdu nadešel čas na to, aby se uživatelé konečně mohli zbavit té hromady dálkových ovladačů, které se jim povalují na konferenčním stolku, a mohli svá multimediální zařízení ovládat co nejjednodušeji.“

V průzkumu provedeném společností Logitech se zjistilo, že více než třetina ze 75 milionů domácností v Evropě a Spojených státech nebyla spokojena se způsobem, jakým se univerzální dálkové ovladače programují. Ovladač Logitech Harmony 300i Remote má proto vylepšené webové nastavení, které je určeno výlučně pro nejnovější dálkový ovladač Logitech. Dálkový ovladač stačí pouze připojit k počítači, jít na stránky www.myharmony.com, uvést, jaká zařízení používáte a zbytek už by měl být automatický.

Dálkové ovladače Logitech jsou připojeny k online knihovně elektronických zařízení, v níž je obsaženo více typů zařízení než v jakémkoli jiném druhu dálkových ovladačů. Knihovna obsahuje přes 225000 druhů zařízení od více než 5000 značek — a tento seznam je doplňován každý den.

Jakmile se dálkový ovladač nastaví, lze všechna zařízení ovládat pomocí jediného tlačítka. Například tlačítka pro ovládání DVD přehrávače jsou všechna seskupena pohromadě. Jsou zde rovněž programovatelná tlačítka, která lze využít k tomu, že se přepnete přímo na vaše oblíbené kanály, nebo si můžete jejich funkci sami nadefinovat.

Ovladač Harmony 300i rozšiřuje řadu dálkových ovladačů Harmony. K této řadě patří mimo jiné ovladač Logitech Harmony 700 Remote — který je možné dobíjet a lze jím ovládat až šest různých zařízení — a také vlajková loď mezi ovladači Logitech Harmony One s dotykovým displejem.

Ovladač Logitech Harmony 300i je v Evropě dostupný od dubna a doporučená maloobchodní cena je u něj 1090 korun s DPH.

Logitech Harmony 300i
Komentáře