Domácí Blu-ray kino LG HB954SP

AudioVideo |

Jihokorejská LG ohlásila nový systém domácího kina kombinující 5.1 zvuk, Blu-ray přehrávač, stylové oválné reproduktory a iPod dok.

Domácí Blu-ray kino LG HB954SPLG HB954SP je domácí kino s centrálním Blu-ray přehrávačem, který samozřejmě umí i BD Live (Profile 2.0) funkce a přehrává i DVD s převzorkováním na HD rozlišení 1080p. Ozvučení je 5.1 surround systém s hezkými oválnými reproduktory a celkovým výkonem 1000 W.

Vzhledově zajímavé však nejsou jen reproduktory, ale i samotný do modra laděný přehrávač, jehož přední strana je navíc mírně sklopená, což dodává přehrávači zajímavý vzhled dobře ladící s konzervativními celočernými i živějšími HD televizory s podobnými barevnými linkami. Uprostřed masky je vysouvatelný šuplík pro připojení iPodu nebo iPhonu. Po zapojení lze tyto přehrávače ovládat i dálkovým ovladačem HB954SP.

Ethernetový síťový port slouží pro připojení k internetu a to nejen pro využití BD Live funkcí (stahování extra obsahu k filmům), ale například i k přehrávání videí z YouTube. Vedle toho má HB954SP dva HDMI vstupy a USB port, ze kterého také umí přehrávat soubory.

Cena známa není, prodávat se začne domácí kino LG HB954SP příští měsíc.

LG HB954SP

LG HB954SP
Komentáře