Dřevěné HD retro televize Technisat

AudioVideo |

Německý výrobce audio a video přístrojů Technisat uvádí na trh dvě Full HD televize ve dřevěném retro rámu, ovšem i s moderním soundbarem a videorekordérem.

Dřevěné HD retro televize TechnisatPlast, plast a plast kam se člověk podívá. Nicméně retro vzory i materiály se vrací do módy a německá firma Technisat se rozhodla toho využít, pročež uvádí dva nové 32“ Full HD televizory s dřevěným rámem. Pravda, rám není celý dřevěný, jsou na něm i plastové prvky, nicméně i tak vyvolávají televize dojem 70. a 80. let. I pokud budeme ignorovat emoční náboj takového provedení, je to vhodná změna v záplavě zejména černého leštěného plastu a takřka povinnost pro každého, kdo chce, aby jeho televize ladila s okolním dřevěným nábytkem.

Výrobce komentuje nové modely tím, že dřevo je u zákazníků tradičně spojeno s pojmy jako trvanlivost a estetická přitažlivost, něco na tom bude. Obě 32“ televize mají stejnou výbavu a liší se jen v použitých dřevěných prvcích - 5332/0601 má tmavší „mahagonové“ provedení, 5332/0602 světlejší „borovicové“.

Vzhled je sice „retro“, parametry jsou ale moderní. Vedle obrazovky s úhlopříčkou 84 cm a rozlišením 1920x1080 bodů zaujme hlavně integrovaný video rekordér se slušným 250GB pevným diskem. Abyste si nemuseli lámat hlavu s vhodnými reproduktory, je v ceně televize i barevně sladěný soundbar.

Televize mají digitální pozemní, kabelový i analogový tuner, 3x HDMI, ethernetovou síťovou přípojku, USB, S-Video, 2x SCART, VGA, DVI, 2x CI a další konektory znázornění na obrázku.

Pokud se vám novinky zalíbily, nebudete muset čekat dlouho, v prodeji se mají objevit každým dnem. Cena v Německu je stanovena na 2349 euro (~62000 korun).

Technisat 32 HD TV retro

Technisat 32 HD TV retro

Technisat 32 HD TV retro
Komentáře