Extra luxusní HDMI kabel za 1000 dolarů

AudioVideo |

Obyčejný HDMI kabel možná stačí většině lidí, ale skutečně nároční diváci by si určitě měli pořídit takřka zázračný Wireworld Platinum Starlight.

Extra luxusní HDMI kabel za 1000 dolarůUž máte tu nejlepší high-definition televizi v okolí, k ní špičkové domácí kino s 3TB video rekodérem a 7.1 digitální audio systéme? A chcete stále něco lepšího, ať to stojí co to stojí? Potom si rozhodně objednejte HDMI v1.4 kabel Wireworld Platinum Starlight!

Jen za 1000 dolarů za metr (~18000 korun, ~695 euro) získáte typ HDMI kabelu, který nemá jen tak někdo a asi budete jaké jediní, kdo ho bude mít v našich krajích. Pravda, navzdory názvu nejsou drátky pro přenos signálu platinové, nicméně všech 24 jich je z ryzího stříbra. A to, jak víme, je stříbro pro vedení HD signálu mnohem lepší než stará trapná měď, zejména když se chcete dívat na filmy s hvězdami stříbrného plátna.

S Wireworld Platinum Starlight je pryč čas, kdy byl high-definition signál přenášený po ubohých obyčejných kabelech obětí všeho toho vlnění, elektromagnetického, gravitačního, polytopického i utopického, které obraz vašich filmových hrdinů totálně rozhodí, takže se vám místo nich zobrazí jen vlnící se rozostřené pixely. Platinum Starlight to vše odizoluje a ještě dodá videu příjemnou vůni letních květů.

No neberte to. A pro jistotu rovnou 10 metrů jen za 10000 dolarů.

Wireworld Platinum Starlight
Komentáře