Fotorámeček Jobo se skenerem

AudioVideo |

Jobo ScanViewer je digitální fotorámeček, který díky integrovanému skeneru snadno převede klasické fotografie do digitální podoby.

Fotorámeček Jobo se skeneremNěmecká firma Jobo připravila originální model fotografického digitální rámečku ScanViewer, se kterým je hračka převést staré papírové fotografie do digitální podoby. Poté si je můžete ihned prohlížet či je kopírovat do počítače. Mnozí lidé sice mají klasické skenery, nicméně jejich používání spolu s obslužným softwarem není pro každého snadná záležitost, ten ve ScanViewer je už však rovnou přizpůsobený pro snadné a rychlé snímání.

Jobo ScanViewer umí digitalizovat fotografie o rozměrech 4x5 cm až po 10x15 cm, výsledné JPEG soubory mají rozlišení až 1200x1800 bodů (300 dpi). LCD displej má úhlopříčku 8 palců (20,3 cm), rozlišení 800x600 a kontrast 400:1. Fotografie jsou ukládány na vnitřní 1GB paměť, rámeček umí číst i paměťové karty a to CF, SD ,SDHC, MMC, MS a XD a k počítači se připojuje samozřejmě přes USB kabel.

Kromě fotografií (JPEG) přehrává i video (MPEG, MPEG4, AVI), dokonce i hudbu v MP3. Podporuje funkci PictBridge pro přímý tisk na tiskárně. Rozměry ScanViewer jsou 23,7x17,8x8,7 cm a hmotnost 370 gramů.

K dosání příští měsíc za doporučenou cenu 260 euro (~6750 korun).

Jobo ScanViewer

Jobo ScanViewer
Komentáře