Goldmund Eidos Reference Blue

AudioVideo |

Nový Blu-ray přehrávač nabízí špičkovou redukci vibrací, mimo jiné i díky 30 kg vážícímu hliníkovému boxu, hlavně ale auru naprosté výjimečnosti.

Goldmund Eidos Reference BlueVýrobky Goldmund Reference jsou vrcholem exkluzivity, proti které jsou třeba Onkyo jen produkty pro šetřílky. Nejde jen o špičkovou kvalitu provedení a mnohá vylepšení kolem, jde hlavně o to, že firma vyrábí své produkty v limitovaných sériích, díky čemuž se kolem nich vytváří a udržuje atmosféra nejvyššího luxusu.

Začalo to Goldmund Reference v roce 1982, který tehdy přehrával ještě vynilové desky, pokračovalo v roce 2007 s Eidos Reference, který už uměl DVD a CD, a nyní se logicky vývoj dostává k Blu-ray diskům v podobě přehrávače Eidos Reference Blue.

Jako základ je použit předchozí DVD/CD model, takže lze použít i tutéž základnu pro upgrade, a stejně jako on se bude vyrábět v omezených sériích (po 50 kusech) v ženevské továrně společnosti Goldmund. Eidos Reference Blue rozhodně nenajdete v obchodech, je nutné ho předem objednat.

Mezi přednosti Eidos Reference Blue patří zejména masivní základna s výbornou redukcí vibrací, přičemž například jen samotný kryt přehrávače z hliníku váží 30 kg, celý přehrávač i se stojanem pak neuvěřitelných 82 kg! Rozměru jsou 75x59x55 cm.

Zvuk je 5.1 i 7.1, konektivita zahrnuje HDMI vstup a výstup, analogový komponentní výstup, S-Video, optické digitální audio a další.

Cena neznámá, objednávat můžete zde.

Goldmund Eidos Reference Blue
Komentáře