Ideální HD televize do kuchyně

AudioVideo |

Toshiba uvádí stylovou HD-Ready 720p televizi speciálně pro použití v kuchyni. Má integrovaný DVD přehrávač i stylové ocelové nerezové provedení.

Ideální HD televize do kuchyněDo kuchyní se obvykle dávaly staré, malé a jinde nepotřebné televize. Občas se sice objevily uzpůsobené kuchyňské televizory, ale to spočívalo převážně v použití bílého plastu místo tmavšího. Novinka od Toshiby však této praxi dost možná učiní konec.

Toshiba 19LV612U, první ze série televizí „Stainless Style“, přináší high-definition obraz i do kuchyňských či jiných malých prostor. Jak už označení modelové řady napovídá, je televizor pokryt stylovou stříbrnou nerezovou ocelí (místo „klasické“ kuchyňské bílé) a vedle 18,5“ (47 cm) HD obrazovky s rozlišením 720p (1366x768 bodů) nabízí vše potřebné pro snadnou a rychlou instalaci a úsporu místa, to znamená například i integrovaný slotový DVD přehrávač umístěný na straně televize.

Maximální jas je zcela dostatečných 300 cd/m2, kontrast 1000:1 (zřejmě statický), odezva 5 ms, LCD panel je typu TN (takže žádné zázračné pozorovcí úhly), konektory zahrnují mimo jiné HDMI, VGA, S-Video a 3,5mm audio jack. Televizor má VESA kompatibilní upevnění, takže ho lze snadno připevnit na většinu prodávaných stropních i stolních držáků.

Model pro USA bude k dostání v září (september) za 350 dolarů (~6300 korun, ~242 euro). Dostupnost v Evropě zatím není známa.

Toshiba 19LV612U

Toshiba 19LV612U

Související články
Komentáře