Kombinované Blu-ray a HDD rekordéry Panasonic

AudioVideo |

Panasonic uvádí dva nové Blu-ray rekordéry nabízející jak nahrávání na BD, tak na integrovaný pevný disk. K tomu i příjem pozemního HD signálu.

Kombinované Blu-ray a HDD rekordéry PanasonicPokud jste hledali samostatný stolní Blu-ray rekordér, měli jste zatím zřejmě smůlu. Zvláště, pokud jste ho chtěli mít kombinovaný s integrovaným pevným diskem. Tomu je nyní konec, protože Panasonic uvádí na evropský trh dva BD rekordéry, přičemž k výše zmíněným funkcím mají navíc duální FreeSat tuner pro příjem HD televizního vysílání. Což nemá v našich krajích v tuto chvíli příliš valného využití, ale to se snad v nejbližší době změní.

Oba modely se liší velikostí disku - DMR-BS850 má 500GB kapacitu a DMR-BS750 poloviční 250GB disk. Úložnoé místo a konektivitu zvyšuje USB vstup a slot na SD paměťové karty, díky čemuž lze například snadno přenášet a vypalovat HD video záznamy z kamery. Oba jinak zvládají nahrávat v plném rozlišení 1080p a to do AVCHD video formátu.

Uvnitř je procesor Panasonic PHL Reference Chroma a rekordéry podporují BD-Live a Viera Cast, což je technologie Panasonic pro přístup k internetu přes HD televize.


Panasonic DMR-BS850 
Komentáře