“Kultovní” řada přehrávačů Emgeton se rozrůstá

AudioVideo |

MP3 přehrávače E6 a E9 Cult představují moderní, stylové a výborně funkčně vybavené přístroje.

“Kultovní” řada přehrávačů Emgeton se rozrůstáSpolečnost Bell Technology, dodavatel domácí elektroniky Emgeton, uvádí na trh dvojici nových MP3 přehrávačů řady E-Cult s označením E6 a E9.

Oba přehrávače vyšší střední třídy nabízejí stejně jako jejich předchůdci vyváženou kombinaci nejžádanějších parametrů a funkcí: kvalitní konstrukci, stylový vzhled, bohatou sbírku funkcí, kompletně české prostředí a skvělou cenu.

Základem obou přístrojů je kovová konstrukce s přesným lícováním všech částí přístroje, která zajišťuje vyšší odolnost oproti přehrávačům s plastovým tělem při náhodných otřesech či menších pádech. Tradicí se u přehrávačů s logem Emgeton stalo české prostředí a bezchybná podpora českých znaků v ID3 popiscích, a samozřejmě tedy nechybí ani u „éčkových“ novinek. Budoucí majitelé zařízení se mohou těšit např. i na podporu mnoha formátů souborů, čitelný displej, flash paměť o velikosti až 16 GB (E9 Cult) nebo výborná značková sluchátka, která jsou součástí prodejního balení přehrávačů.

Emgeton E6 Cult

Stylově tenký multimediální přehrávač E6 Cult obsahuje minimum ovládacích tlačítek pro maximální zjednodušení ovládání – vystačí si pouze s pětisměrovým ovládacím kolečkem na čelní straně a bočním dvoupolohovým posuvníkem. Kov použitý na zadním zaobleném krytu přehrávače je při finální úpravě zabroušen a tím spolu s celkovým kvalitním dílenským zpracováním dává přehrávači vysoce elegantní vzhled. 

Přehrávač E6 Cult slibuje kvalitní reprodukci zvuku, který si mohou majitelé přístroje dále přizpůsobit vlastnímu vkusu pomocí ekvalizéru (včetně uživatelského pětipásmového profilu) a zvukových efektů. Na grafickém LCD displeji s úhlopříčkou 1,8" lze přehrávat i videoklipy ve formátu MTV, zobrazovat fotografie, obrázky či textové soubory Přístroj rovněž obsahuje VKV rádio s citlivým příjmem a možností nahrávání živého vysílání. Vnitřní paměť přístroje může mít velikost až 8 GB, přičemž uživatel má možnost uložení a přehrávání až 5 000 souborů. Mezi další užitečné funkce patří například diktafon, foto album či přehledný průzkumník souborů.
 

Rozměry vך×h [mm]

85 × 38 × 8,5

Hmotnost [g]

40 (včetně akumulátoru)

Akumulátor

Li-Pol

Doba přehrávání[h]

až 8 (audio), až 3 (video)

Displej

1,8" plně grafický TFT LCD, 65 tisíc barev, rozlišení 128 × 160 bodů

Vnitřní paměť

flash, 2GB/4GB/8GB (možnost uložení až 5 000 souborů)

Podporované video soubory

MTV

Podporované zvukové soubory

MP3 (VBR) 8~320 kb/s, WMA (VBR) 8~340 kb/s, WAV, DRM

Další formáty podporovaných souborů

JPG, BMP a TXT

Připojení

miniUSB (podpora USB Host), 3,5mm jack

Možnost aktualizace firmware

ano

ID3 popisky

ID3V2, ID3V1, podpora českých znaků

FM rádio

ano, frekvenční rozsah 87,5~108 MHz, možnost nahrávání vysílání

Frekvenční rozsah

20 Hz ~ 20 kHz

Odstup signál-šum

85 dB

Výstupní výkon

12 mW + 12 mW

Další funkce

diktafon (kvalita záznamu: ADPCM 8~128 kb/s), hi-fi ekvalizér (včetně uživatelského pětipásmového profilu) a zvukové efekty, automatické vypnutí, foto album, průzkumník souborů

Příslušenství

stereofonní sluchátka, USB kabel, nabíječka, CD, manuál

 

Emgeton_E6

Emgeton E9 Cult

Luxusní multimediální miniPMP přehrávač E9 Cult je zahalen do odolného kovového pouzdra v matně stříbrném odstínu. Kovová konstrukce je odolnější vůči náhodným otřesům a menším pádům, její matná povrchová úprava navíc snižuje výskyt otisků a škrábanců typických pro méně šetrné zacházení. Hlavní dominantu přístroje představuje vysoce kvalitní 2,4" QVGA LCD displej, na němž lze pohodlně sledovat nejen krátké videoklipy, ale i celé filmy. 

Model E9 Cult je předurčen pro náročnější zákazníky, kteří vyžadují špičkovou kvalitu zvuku a více funkcí, než je standard běžných přehrávačů. V bohaté sbírce podporovaných formátů souborů je i audio formát FLAC, který podporuje pouze minimum konkurenčních modelů. Další předností přehrávače je intuitivní ergonomické ovládání a slot pro paměťové karty typu microSD - ten ale majitelé modelu E9 Cult vzhledem k velké vnitřní paměti až 16 GB možná ani příliš nevyužijí. Přistroj kromě hudby a videa pracuje i s obrázky a textovými soubory. Stejně jako u modelu E6 Cult je přítomen FM radiopřijímač s citlivým tunerem a možností nahrávání vysílání i možnost uložení až 5 000 souborů. K poslechu zvukových stop dokonce uživatelé nepotřebují ani připojit sluchátka – v seznamu funkcí se totiž nezapomnělo ani na vestavěný reproduktor. Další užitečné funkce představuje například diktafon, foto album, vestavěná hra Tetris, průzkumník souborů, stopky nebo kalendář.

Rozměry vך×h [mm] 85 × 48 × 10
Hmotnost [g] 55 (včetně akumulátoru)
Akumulátor Li-Pol
Doba přehrávání[h] až 13 (audio), až 6 (video)
Displej 2,4" aktivní QVGA TFT LCD, 262 tisíc barev, rozlišení 240 × 320 bodů
Vnitřní paměť flash, 2GB/4GB/8GB/16GB (možnost uložení až 5 000 souborů)
Slot pro paměťovou kartu ano, microSD (do velikosti 2 GB)
Podporované video soubory AVI, MP4, 3GP, MOV, MPG, FLV, RM, RMVB, WMV, SWF Flash 7.0
Podporované zvukové soubory MP3 (VBR) 8~320 kb/s, WMA (VBR) 8~340 kb/s, WAV, FLAC, APE
Další formáty podporovaných souborů JPG, GIF, BMP, PNG a TXT
Připojení miniUSB (podpora USB Host a Flash disk), 3,5mm jack
Možnost aktualizace firmware ano
ID3 popisky ID3V2, ID3V1, podpora českých znaků
FM rádio ano, frekvenční rozsah 87,5~108 MHz, možnost nahrávání vysílání
Frekvenční rozsah 20 Hz ~ 20 kHz
Odstup signál-šum 85 dB
Výstupní výkon 15 mW + 15 mW
Další funkce vestavěný reproduktor pro hlasitý poslech, diktafon (ADPCM 8~128 kb/s),
hi-fi ekvalizér (včetně uživatelského pětipásmového profilu) a zvukové
efekty, automatické vypnutí, foto album, průzkumník souborů, kalendář,
stopky, hra Tetris
Příslušenství stereofonní sluchátka, USB kabel, nabíječka, CD, manuál

 

Emgeton_E9

Oba kapesní multimediální přehrávače jsou již v prodeji, doporučená cena modelu E6 Cult začíná na 1 390 Kč vč. DPH a E9 Cult na 1 990 Kč vč. DPH.
Komentáře