LG si s pomocí 4K TV vystřelilo ze zájemců o práci – nebo je to jinak?

AudioVideo |

Společnost LG vytvořila klip, který se asi stane novým virálem – s pomocí 4K televize si totiž vystřelila z lidí, kteří přišli na pracovní pohovor.

LG si s pomocí 4K TV vystřelilo ze zájemců o práci – nebo je to jinak?Nic netušící zájemci o práci přicházejí do místnosti, v níž se má konat pracovní pohovor. Jediné „okno“ v místnosti zobrazuje městskou scénu, která vypadá, jako by na místo opravdu patřila . Jde ale o ultra HDTV, na níž v průběhu pohovoru – začne do poklidného města padat meteor. Jakmile dopadne na zem (a stane se z něj meteorit), vznikne tlaková vlna, která obrovskou energii dopadu valící před sebou vše, co jí přijde do cesty, tlačí přímo na dům, v němž se pohovor odehrává.

Najednou v místnosti zhasne světlo – a celý svět se může smát reakcím dotazovaných, z nichž bylo právě vystřeleno. Ať už byla celá věc nahraná nebo byly reakce reálné, jedna věc je jistá: fungovalo to. Za zhruba 4 dny posbíralo video téměř 4 miliony zhlédnutí. A o to asi šlo jihokorejskému výrobci elektroniky především.

Zdroj: IDG News Service/YouTube
Komentáře