LG ukázalo novinky pro rok 2013

AudioVideo |

Společnost LG představila novinky v oblasti černé techniky, které mají být jejími hlavními želízky v ohni pro letošní rok.

LG ukázalo novinky pro rok 2013Nejvýznamnějším z představených produktů je 84palcová Ultra HD televize 84LM960V. Ta disponuje unikátní Nano Full LED obrazovkou s rozlišením více než 8 megapixelů (konkrétně 8 294 000 pixelů). Tento model si na posledním veletrhu CES v Las Vegas vysloužil titul „Best Innovations“ v oblasti Video Display. Kromě vizuálního zážitku slibuje výrobce i zážitek zvukový – televize nabízí hned dva integrované subwoofery s audio výkonem 50W. K televizi dostanou její uživatelé i chytrý ovladač LG Magic Remote.

Další horkou novinkou je prémiová televize LA960V. Ta je opět vybavena Nano Full LED obrazovkou a kromě toho také dvoujádrovým procesorem běžícím na frekvenci 1,2 GHz, to aby byly všechny záběry včetně těch trojrozměrných svižné a plynulé. K dispozici je i MultiDVB tuner (T2, S2, C), schopný nahrávat obsah například na externí disk. Uživatelé se samozřejmě dočkají i Smart TV funkcí.

Posledním z představených klíčových modelů je 9.1 kanálový systém domácího kina s Blu-ray BH9530TW. Ten používá v membránách reproduktorů aramidová vlákna, čímž je dosaženo velmi reálného zvuku. Celkem čtyři sloupové reproduktory nabízejí 3D efekt a jejich hudební výkon činí 1 460 wattů. Blu-ray přehrávač spolupracuje se smartphony, takže je jeho prostřednictvím možné sdílet filmy, obrázky a hudbu.

Zdroj: TZ LG

LG Ultra HD 84Úvodní foto: LGKomentáře