Luxusní hodiny/ovladač Bang & Olufsen BeoTime

AudioVideo |

Novinka BeoTime jsou na první pohled hodiny v luxusním pouzdru příčné flétny, ale umí více, slouží i jako dálkový ovladač televize a další techniky.

Luxusní hodiny/ovladač Bang & Olufsen BeoTimeBang & Olufsen je oblíbenou značkou těch, kteří chtějí luxusní a sofistikovanou video, audio i výpočetní techniku a neváhají za to patřičně zaplatit. Tento dánský výrobce připravil další designovou lahůdku BeoTime.

BeoTime jsou více než jen hodiny a budík v jednom, hlavní funkcí těchto hodin je možnost nastavit čas (až do 120 minut), po kterém ovladač automaticky bezdrátově vypne všechny puštěné televize, Blu-ray přehrávače, audio systémy a ostatní techniku Bang & Olufsen v místnosti. To je velmi užitečné zejména pro toho, kdo má ve zvyku usínat při sledování televize či poslechu hudby, takto se nemusí bát, že by například probudilo nenadálé vysílání záznamu sportovního přenosu. BeoTime však umí ještě více, slouží totiž jako dálkový ovladač základních funkcí video a audio techniky, ale při patřičném vybavení s ním lze i zapínat/vypínat či regulovat osvětlení místnosti.

BeoTime stojí za pozornost i kvůli svému vytříbenému designu ve stylu příčné flétny a tradičně pečlivému zpracování. Prostorový senzor v hodinách v BeoTime automaticky upravuje funkci tlačítek i orientaci zobrazovaných dat podle toho, zda je ovladač položen na stolku, držen v ruce nebo pověšen ve svislé poloze na stěnu.

K dostání v srpnu (august) ve značkových prodejnách výrobce za doporučenou cenu 375 dolarů (~7150 korun, ~270 euro).

Bang & Olufsen BeoTime

Bang & Olufsen BeoTime

Bang & Olufsen BeoTime

Bang & Olufsen BeoTime
Komentáře