Miniaturní Emgeton CULT X0

AudioVideo |

Malý model CULT X0 s kovovým tělem přináší OLED displej, bohatou výbavu i dva 3,5mm audio konektory pro paralelní poslech.

Miniaturní Emgeton CULT X0Bell Technology uvádí na trh nový MP3 přehrávač Emgeton CULT řady X s označením CULT X0. Tento přehrávač nabízí odolnou kovovou konstrukci, OLED displej, vyváženou sbírku funkcí a kompletně české prostředí.

Do kovové konstrukce je vsazeno sedm ovládacích tlačítek, jež doprovází slot pro zapojení miniUSB kabelu a dvojice 3,5 mm konektorů pro připojení sluchátek (balení obsahuje jednu sadu značkových sluchátek E1C), hudební produkci tak mohou pohodlně poslouchat hned dva uživatelé najednou. Nechybí pochopitelně ani tradiční otvor pro připevnění poutka.

Do malého těla s rozměry 59×28×12 mm a hmotností 25 g se dále vešel dvoubarevný OLED displej s rozlišením 64×18 bodů a Li-Pol akumulátor s kapacitou 350 mAh, díky němuž přístroj zvládne na jedno nabití přehrávat hudební soubory po dobu až devíti hodin. Výdrž akumulátoru lze dále prodloužit nastaveními pro úsporu energie, optimalizací jasu a kontrastu displeje, případně využíváním automatického vypnutí přístroje.

Stejně jako ve všech ostatních multimediálních přehrávačích značky Emgeton ani v modelu CULT X0 nechybí české uživatelské prostředí a bezchybná podpora českých znaků v ID3 popiscích či zobrazovaných textových souborech. Displej podporuje i funkci Lyrics, tedy zobrazení textů přehrávaných hudebních skladeb.

Budoucí majitelé se mohou těšit na podporu nejrozšířenějších formátů hudebních souborů MP3, FLAC (Q0-Q2), APE (Fast, Normal), WMA, WAV s možností využití zvukových efektů MS PlayFX a sedm typů ekvalizérů včetně jednoho uživatelsky plně modifikovatelného profilu. Pro ukládání hudebních souborů, záznamů z diktafonu či textových souborů poslouží flash paměť o velikosti až 8 GB, kterou lze využívat rovněž jako flash disk pro ukládání libovolných dat.

MP3 přehrávač Emgeton CULT X0 je již v prodeji za doporučenou cenu 900 korun (i s daní) v případě modelu s 2GB kapacitou paměti, pro kapacitu 4 GB byla stanovena na 1200 korun a nejvyšší 8GB model je nabízen za 1500 korun. V ceně přístrojů je navíc obsažena i síťová nabíječka, která se samostatně prodává za 400 korun.

Emgeton CULT X0


Rozměry vך×h [mm]

59 × 28 × 12

Hmotnost [g]

25 (včetně akumulátoru)

Akumulátor

Li-Pol

Doba přehrávání[h]

až 9 (audio)

Displej

OLED, 2 barvy, rozlišení 64 × 18 bodů

Vnitřní paměť

flash, 2GB/4GB/8GB

Podporované video soubory

-

Podporované zvukové soubory

MP3 (VBR) 8~320 kb/s, WMA (VBR) 8~320 kb/s, FLAC (Q0-Q2), APE (Fast, Normal) a WAV PCM

Další formáty podporovaných souborů

LRC a TXT (ANSI, Unicode)

Připojení

miniUSB, 2× 3,5mm jack

Možnost aktualizace firmware

ano

ID3 popisky

ID3V2, ID3V1, podpora českých znaků

FM rádio

ne

Frekvenční rozsah

20 Hz ~ 20 kHz

Odstup signál-šum

85 dB, zkreslení 0,1 %

Výstupní výkon

14 mW + 14 mW

Další funkce

diktafon (kvalita záznamu: ADPCM 8~128 kb/s), hi-fi ekvalizér (včetně uživatelsky modifikovatelného pětipásmového profilu) a zvukové efekty, možnost uložení až 5 000 souborů, lyrics, auto resume, automatické vypnutí, průzkumník souborů

Příslušenství

stereofonní sluchátka, USB kabel, nabíječka, CD, manuál
Komentáře