Na trhu jsou univerzální sluchátka od Sennheiseru

AudioVideo |

Tradiční výrobce sluchátek Sennheiser nabízí modely řady „Universal“, plně kompatibilní s nejnovějšími chytrými telefony.

Na trhu jsou univerzální sluchátka od SennheiseruNová sluchátka zapojíte do prakticky všech na trhu dostupných smartphonů. Možná si řeknete, že o nic nejde, vždyť jakýkoliv výrobce by byl blázen, kdyby do svého mobilního zařízení neintegroval 3,5 mm jack, nicméně nové Sennheisery toho zvládají trochu víc než jen přehrávání hudby. Umí taky řešit telefonní hovory, pouštět a pozastavovat muziku, přepínat mezi jednotlivými songy a přizpůsobovat hlasitost.

Prvním z modelů je HD 219. Tato sluchátka nabízejí živý zvuk a řízné basy. Jejich celkový design eliminuje zvuky okolí. Koupit je na českém trhu můžete od 787,- Kč (aktuální cena na heureka.cz).

Sennheiser HD 429

Druhá sluchátka, HD 429, jsou univerzálním headsetem, jehož náušníky zakrývají celé ucho. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly kvalitní zvuk s jemnou basovou linkou (a aby byl opět eliminován okolní ruch). Zakoupit je na českém trhu můžete za cenu okolo 1 500,- Kč.

Kompaktní univerzální sluchátka MM 70i (pecky) jsou určena zejména pro uživatele mobilních telefonů. S jejich pomocí lze totiž přijímat i odmítat hovory i hlasitost a přehrávání hudby, aniž byste sáhli na smartphone. Model Sennheiser MM 70i zakoupíte od 1 420,- Kč (heureka.cz).

Zdroj: canadahifi.com, SennheiserÚvodní foto: SennheiserKomentáře