Nová sluchátka Logitech H530 a H555

AudioVideo |

Sluchátka Logitech USB Headset H530 a Logitech Laptop Headset H555 podporují super wideband audio.

Nová sluchátka Logitech H530 a H555Logitech uvádí na trh dvoje nová sluchátka určená pro videohovory i poslech hudby a filmů. Sluchátka Logitech USB Headset H530 a Logitech Laptop Headset H555 mají podporu super wideband audio (podle výrobce tak podporují plný rozsah slyšitelných kmitočtů). Lehoučká sluchátka Laptop Headset H555 se dají složit a snadno se vejdou do přiloženého obalu. Sluchátka USB Headset H530 jsou vybavena laserovými ovladači zajišťujícími výjimečnou kvalitu zvuku. Oboje sluchátka jsou kompatibilní s aplikacemi Logitech Vid HD, Skype 4.0 pro Windows nebo pozdější a Skype 2.8 pro Mac nebo pozdější.

Širokopásmový audiokodek „super wideband“ audio vyvinutý společností Skype zajišťuje při přenosu přirozenější hlas, protože se při hovoru přenáší široký rozsah frekvencí. Super wideband audio. Při větším zatížení sítě však využívaný frekvenční rozsah sníží, a může dokonce tento rozsah upravovat v reálném čase.

Sluchátka Logitech USB Headset H530 nabízejí laserově laděné drivery a digitální propojení pomocí USB. Ovladače jsou umístěny na uchu, a umožňují proto optimalizovat nastavení zvuku ať už mluvíte, posloucháte hudbu nebo hrajete hry. Díky vypolstrovanému pásku přes hlavu a měkké pěně na sluchátkách se zvyšuje pohodlí i při dlouhém používání sluchátek.

Sluchátka Headset H555 se nasazují přes zadní část hlavy, jsou lehká a dají se nastavit podle velikosti a tvaru hlavy. Stejně jako H530 se připojují přes USB kabel.

Oboje nová sluchátka od společnosti Logitech jsou vybavena mikrofonem s filtrováním šumu. Mikrofon tak eliminuje rušivé šumy a zvuky na pozadí a v případě, že jej nepoužíváte, můžete jej otočit stranou.

Sluchátka Logitech Laptop Headset H555 budou k dispozici v červenci za 1390 Kč s DPH. Sluchátka Logitech USB Headset H530 budou na trhu rovněž v červenci, a budou se prodávat za 1190 Kč s DPH.

Logitech H555

Logitech H555

Logitech H530
Komentáře