Nové Full HD kamery Panasonic

AudioVideo |

Panasonic obohacuje svou nabídku high-definitioon kamer sedmi novými modely od základních až po špičkové kousky pro náročné uživatele.

Nové Full HD kamery PanasonicVšechny jsou vybaveny zdokonalenou funkcí optické stabilizace obrazu Advanced O.I.S. a objektivem Leica Dicomar a podporují formát AVCHD pro záznam ve vysoké kvalitě Full HD 1920 x 1080. Stylovou novinkou je také dotykový displej, který umožňuje ovládaní různých funkcí intuitivně bez toho, abyste hledali jakékoliv tlačítko.

HDC-HS300, HDC-TM300 a HDC-HS200, HDC-SD200 - kousky pro náročné

Modely HDC-HS300/HDC-TM300 a HDC-HS200/HDC-SD200 používají tři obrazové snímače o velikosti 3x1/1,4 palce s plným vysokým rozlišením Full HD, které poskytují vysoký počet obrazových bodů - až 9 150 000 (3 x 3 050 000). Modely jsou vybavené zdokonalenou optickou stabilizací obrazu Advanced O.I.S., která koriguje chvění s mimořádně vysokou rychlostí 4 000-krát za sekundu.

Inteligentní auto podle snímaného objektu aktivuje nejvhodnější snímací režim. Nová funkce sledovaní a zaostření pohybujících se subjektů (AF Tracking) je zdokonalenou verzí populární funkce Detekce tváří v režimech iA předcházejících modelů. Po dotyku na zvolený snímaný objekt na dotykovém displeji a po zafixovaní zaostření na tento objekt, udržuje funkce zaostření, i když se objekt pohne a nebo otočí profilem. To umožní nasnímat objekty s optimálním nastavením AF/AE (automatické zaostření/automatická expozice).

Panasonic HD HS200

Videokamery HDC-HS300/HDC-TM300 jsou modely pro náročné uživatele. Slibují možnost jemně a přesně ovládat zoom, zaostření, clonu, rychlost uzávěrky a vyvážení bílé pouhým dotykem prstu. Jsou vybavené manuálním prstencem na objektivu, elektronickým hledáčkem (EVF) a konektorem pro mikrofon.

Speciální režim pro statické snímaní pořizuje snímky s rozlišením až do 10,6 megapixelů a umožňuje také simultánní záznam dynamických a statických snímků s rozlišením 8,3 megapixelů.

Videokamery HDC-HS200/HDC-SD200 jsou v podstatě identické s modely HS300/TM300, s tím rozdílem, že nemají přímý přístup k manuálním funkcím a hledáček.

Jednočipové modely HDC-HS20/TM20/SD20 pro snadné používání

Přestože modely HDC-HS20/TM20/SD20 patří mezi základní modely Full HD série, jejich parametry nejsou ani zdaleka „základní“. Objektiv Leica Dicomar se stará o 16-ti násobný optický zoom v kvalitě plného vysokého rozlišení Full HD, přítomen je i automatický režim iA s funkcí AF Tracking, sledování a zaostření pohybu.

Videokamera HS20 je hybridním modelem schopným zaznamenávat snímky na vestavěný 80GB pevný disk nebo na paměťové SDHC/SD karty. TM20 zase disponuje  16GB vnitřní pamětí a slotem na paměťové SDHC/SD karty s kapacitou až 32GB. A pokud je to nutné, lze použít obě možnosti. Model SD20 využívá jako záznamové médium jen paměťové SDHC/SD karty.

Panasonic HD HS20

Panasonic HD HS300

Panasonic HD SD200 
Komentáře