Nové TV Sharp jsou určeny pro malé interiéry

AudioVideo |

Přestože se stalo téměř pravidlem, že zde představujeme prakticky výhradně velké televizory té nejvyšší třídy, u společnosti Sharp tentokrát učiníme výjimku.

Nové TV Sharp jsou určeny pro malé interiéryA nebude to vůbec na škodu. Sharp totiž nezapomíná ani na lidi s menším bytem či s menším rozpočtem ani na ty, kteří sice chtějí mít doma televizi, ale ne jako základní prvek interiéru. Díky tomu můžeme přivítat řadu LE350, která se skládá celkově ze čtyř modelů – konkrétně černé a bílé varianty 32- a 39palcové verze.

Sharp LC-32LE350

Všechna zařízení v této nové řadě disponují tunerem HDTV, DVB-T a DVB-C, jsou ve Full HD kvalitě, mají LED podsvícení a také široký pozorovací úhel 178 stupňů. Samozřejmostí je i přístup k internetovému multimediálnímu obsahu, aplikacím a hrám, a to konkrétně skrze portál Aquos Net+.

K možnostem konektivity patří tři porty HDMI a dále SCART, VGA, audio výstup, CI+, RS232C a 2x USB. Ovládání je možné prostřednictvím telefonu s iOS nebo Androidem.

Menší model Sharp LC-32LE350 zakoupíte za doporučenou maloobchodní cenu 10 500,- Kč, větší, 39palcová televize LC-39LE350 bude stát odhadem 15 tisíc korun.

Zdroj: TZ SharpÚvodní foto: SharpKomentáře