Nové filmy v půjčovně NETBOX

AudioVideo |

NETBOX rozšířuje videopůjčovnu o tituly Warner Bros a Universal Studios, nyní nabízí i 3D film pro dospělé.

Nové filmy v půjčovně NETBOXSpolečnost SMART Comp., provozovatel optické telekomunikační sítě NETBOX, rozšiřuje NETBOX Videopůjčovnu, doplňkovou službu NETBOX Televize, o filmové tituly z produkce společností Warner Bros a Universal Studios.

Filmy jsou zákazníkům k dispozici ve chvíli, kdy zamíří z kin na DVD. Videopůjčovna je tak neustále rozšiřována o nejnovější hity z filmové branže, které si zákazník může objednat ze svého obýváku přes NETBOX Televizi.

V současné době je v NETBOX Videopůjčovně k dispozici cca sto filmů společně s dalšími šedesáti v sekci pro dospělé. Nabídka skýtá také populární 3D filmy a žánrově je určena dětem, rodinám i dospělým. Majitelé 3D televizí si mohou od minulého týdne zapůjčit horkou novinku v podobě 3D filmu pro dospělé.

Po objednání je film k dispozici následujících 24 hodin a po tuto dobu si ho zákazník může pustit kolikrát chce. Cena půjčovného je již od 39 Kč.

Prosincová nabídka potěší letošními novinkami, kterými jsou Zelená zóna, Dostaň ho tam, Robin Hood, Repo Men, ale také tituly jako je Mamma Mia!, Harry Potter a Ohnivý pohár nebo Karlík a továrna na čokoládu. V průběhu příštího roku přibude do Videopůjčovny minimálně 50 top titulů z nejslavnějších filmových studií.

„K rozšíření NETBOX Videopůjčovny jsme se rozhodli na základě zvýšené poptávky zákazníků po filmovém obsahu. Naši zákazníci tak nebudou muset chodit pro DVD do půjčoven nebo trafiky, ale film si budou moci půjčit kdykoliv, pouhým stisknutím tlačítka na ovladači k set-top boxu,“ řekl Vítězslav Vojáček, obchodní ředitel společnosti.
Komentáře