Nové hudební systémy Sony

AudioVideo |

Společnost Sony představuje novou řadu bohatě vybavených multifunkčních kompaktních audio systémů NAS-Z200iR a CMT-Z100iR.

Nové hudební systémy SonyNAS-Z200iR a CMT-Z100iR mají obligátní dokovací stanico pro iPod, štěrbinová CD mechanika, USB port, možnost streamování hudby z PC (NAS-Z200iR) a integrované AM/FM rádio. 

Systém NAS-Z200iR nabízí Wi-Fi konektivitu s certifikací DLNA. Zařízení se stejnou certifikací si tak mohou mezi sebou snadno bezdrátově přenášet data. Ke své hudbě v počítači se díky tomu lze dostat z pohodlí pohovky nebo postele a jednoduše ji přehrávat.
Ať hledáte rádiové stanice, nebo vybíráte skladby z počítače či přehrávače iPod, velký 3,5palcový LCD displej dálkového ovladače a přívětivé uživatelské rozhraní vám ještě více zpříjemní poslech. Na  ovladači můžete také vybírat hudbu z přehrávače iPod podle interpreta, alba, názvu skladby nebo roku. Baterie je nabíjecí a barevný displej svítí, pouze když s ovladačem pracujete.

NAS-Z200iR má vestavěný CD přehrávač, připojení Walkman nebo jiného přehrávače přes USB a Audio-in portu. Cd samozřejmě dokáže přehrát jak audio CD, tak CD-R/RW disky se skladbami ve formátu MP3. A pokud si po ránu rádi poslechnete rádio, máte k dispozici také AM/FM radio tuner. 

Dalším elegantním mini systémem je model CMT-Z100iR, který se vedle lesklé černé nabízí i v bílém provedení.

Mezi jeho funkce patří schopnost přehrávání z iPodu, CD nebo USB. Nechybí také AM/FM tuner, konektor Audio-in port, 20W x 2 reproduktory, dálkové ovládání a velký displej, který ukazuje čas a zvolenou funkci. Pomocí nastavení výšek a basů si můžete zvuk upravit přesně podle svých požadavků.

Pro snadné používání je možné jak systém NAS-Z200iR, tak CMT-Z100iR namontovat na zeď pomocí konzoly VESA, která se standardně používá také pro montáž televizorů. 

Model CMT-Z100iR bude k dostání v červenci (júl) a NAS-Z200iR přijde do obchodů v polovině září (september).

Sony NAS-Z200iR

Sony NAS-Z200iR

Sony CMT-Z100DiR
Komentáře