Pět sportovních sluchátek Philips

AudioVideo |

Společnost Philips představila pět nových modelů sluchátek pro volný čas a zábavu včetně SHL8800 s přizpůsobitelným vzhledem.

Pět sportovních sluchátek PhilipsPhilips přichází v červenci s novou řadou stylových a pro sport na míru střižených sluchátek a to SHE9800, SHB7110, SHS390, SHE2860 a SHL8800, ze kterých by si měl vybrat skoro každý.

Pro fitness
Philips SHE9800Je mnoho lidí, kteří při návštěvě sportovního klubu či fitness centra dávají při cvičení přednost vlastní hudbě a nechtějí být rušeni tou okolní. Se sluchátky Philips SHE9800 to už není problém. Design Angled Acoustics vypracovaný na základě podrobných znalostí anatomie lidského ucha, upravuje zakřivení trubice reproduktoru a vlastního sluchátka tak, aby odpovídaly tvarům individuálních ušních kanálů. Kromě toho, že zvuk proudí přímo dovnitř uší, je takto vytvořena i účinná ochrana proti okolnímu hluku. Navíc tři velikosti jemných silikonových koncovek zaručují dokonalé uchycení. SHE9800 dále nabízí Sound stage Enhancer a unikátní akustické naladění Philips iLab, které zajišťují vynikající reprodukci zvuku s ohromující čistotou a rozsáhlý zvukový zážitek ve své třídě nejširším rozsahem frekvencí (12 Hz až 22 kHz). V kombinaci s odolnými držadly Flexi-Grip, které jsou ideální pro jakýkoliv druh sportu, nabízí SHE9800 s pokročilou akustikou hluboký a silný hudební zážitek. Orientační maloobchodní cena je 1300 Kč.

Pro ty, kteří chtějí poslouchat hudbu bez kabelů, jsou zde bezdrátová sluchátka Philips SHB7110. Ta nabízejí In-Ear konstrukci, která brání okolnímu hluku narušovat poslech oblíbené hudby a technologii bluetooth 2.1 umožňující volný pohyb. Kromě toho přinášejí ikonický design s jantarově černou povrchovou úpravou a dotykové ovládání. SHB7110 jsou ideální pro poslech hudby z mobilního telefonu, navíc disponují i mikrofonem s vyspělou technologií redukce šumu a omezení ozvěny. SHB7110 přinášejí až 7 hodin poslechu/hovoru a 150 hodin ve stand-by režimu. Orientační maloobchodní cena je 3919 Kč.

Philips SHB7110

Pro cyklisty a bruslaře
U některých sportů, jako je cyklistika nebo jízda na kolečkových bruslích, je nutné věnovat pozornost zvukům v okolí. Proto nelze použít In-Ear sluchátka. Sluchátka se navíc mohou během těchto aktivit poškodit. Philips proto vyvinul dva produkty, které poskytují dobře vyvážený zvuk a jsou vhodné pro tyto sporty. Philips SHS390 nabízí 32 mm reproduktory s dynamickými basy a obloukem na krk, díky kterému je možné nosit sluchátka spolu s helmou. Otevřený akustický systém SHS390 nabízí neuvěřitelných 100 mW maximálního výkonu a citlivost 102 dB s frekvenční odezvou od 12 Hz do 22 000 kHz. Orientační maloobchodní cena je 359 Kč.

Philips SHS390

Philips SHE2860Pro ty, kteří hledají vyvážený zvuk u lehkých sluchátek, přicházejí Philips SHE2860, které obstarají solidní zvuk při všech příležitostech. Provedení Flexi-grip chrání kabelové spojení před poškozením, které by jinak mohlo nastat v důsledku opakovaného ohýbání, skluzový zámek zabrání případnému zamotání kabelů. Součástí balení je i přenosné pouzdro. Praktická je možnost regulace hlasitosti přímo na in-line ovládání hlasitosti namísto použití ovladače na přehrávači. Sluchátka mají 15 mm reproduktory o hmotnosti pouze 26,6 g: dost malé pro pohodlné nošení a dost velké pro ostrý a nezkreslený zvuk. Úniku zvuku brání plyšové polstrování se speciálními dvojitými otvory, které směřují zvuk a vyvažují vysoké a nízké tóny. Orientační maloobchodní cena je 364 Kč.


Navrhni si sám
S designovou zajímavostí přicházejí sluchátka Philips SHL8800, které nabízejí uzavřené 40mm reproduktory a plně upravitelné kryty. Philips slibuje výbornou kvalitu zvuku, jemu přizpůsobený design, pohodlný tvar a materiál polstrování spolu s konektorem pokrytým 24karátovým zlatem. Protože jsou tato sluchátka určena na venkovní použití, mají 1,2 m kabel a dají se složit, aby se lépe vešly do tašky. Ale není to jen konstrukce a výborný zvuk, které lákají. Je to i zajímavý koncept “Navrhni si sám”, kdy vzhled obou krytů je možné snadno změnit. Můžete si buď vybrat jeden ze čtyř předpřipravených vzorů, nebo si vytvořit svůj vlastní. Orientační maloobchodní cena je 999 Kč.

Philips SHL8800

Nová sluchátka Philips budou u nás k dostání v červenci (júl).
Komentáře