Plnohodnotný filmový požitek jako v kině

AudioVideo |

Vychutnejte si maximální filmový zážitek, aniž byste museli kupovat lístek do kina.

Plnohodnotný filmový požitek jako v kiněAč o tom zatím ještě nevíte, rokem 2009 se úroveň domácího sledování posouvá o další stupeň. Společnost Philips představuje první LCD televizor Cinema 21:9 (56PFL9954), který divákovi umožňuje sledovat filmy stejně jako v kině a tudíž přesně tak, jak to režisér měl v úmyslu. 

Nový model Philips Cinema 21:9 nabízí Full HD 1080p obrazovku s úhlopříčkou 56 palců (140 cm) ve tvaru 21:9, takže filmy ve formátu  2,39:1 zaplní celou obrazovku, přesně tak, jak jste na to zvyklí z kina. Navíc Ambilight Spectra 3 vytváří osvětlení televizoru ze třech stran. Na levé a pravé straně a v horní části televizoru, a nabízí tak lepší sledování obsahu obrazovky a dramatické rozšíření obrazu do pokoje.

Philips Cinema 21:9

O skvělý filmový zážitek s Philips Cinema 21:9 se také postará technologie Perfect Pixel HD Engine. Ta nabízí jedinečnou kombinaci dokonalé ostrosti, přirozených detailů, živých barev a plynulého pohybu při všech typech vysokého rozlišení, standardních televizních signálech a multimediálním obsahu. Obrazovka 200 Hz Clear LCD poskytuje mimořádnou ostrost i při rychlém pohybu na obrazovce. Aplikace dvojnásobné snímkové frekvence je kompatibilní s vysokou obnovovací frekvencí 200 Hz. Dochází k více než dvojnásobnému zvýšení ostrosti reprodukce pohybu v porovnání s běžnými displeji LCD a zkrácení reakční doby na 1 milisekundu (měřeno v BEW). Systém Perfect Natural Motion eliminuje trhavé pohyby z obrazů SD a HD včetně filmů 1080p a 24p True Cinema, přičemž výsledkem je ještě hladší a klidnější reprodukce obrazu a mimořádná ostrost. 

Zatímco tradiční televizory si musí pomoci deformováním obrazu nebo film nabídnou v  tzv. letterboxu s černým pruhem nahoře a dole, Philips Cinema 21:9 nabízí divákovi domácí kinozážitek bez kompromisů. Navíc za pomoci vysoce pokročilé formátovací technologie dochází k automatickému převedení programů ve formátu 16:9 a 4:3, takže nepřijdete ani o televizní zpravodajství či oblíbené hry na herní konzole.  

Více na www.cinematicviewingexperience.com nebo www.philips.cz.

Související články: Philips TV v kino formátu 21:9
 

Philips Cinema 21:9

Philips Cinema 21:9

 Philips Cinema 21:9
Komentáře