Prasklé obrazovky u Pioneer Kuro KRP-600M

AudioVideo |

Pioneer známý špičkovými plazmovými televizemi potkalo další neštěstí. Nejenže se mu nepodařilo držet krok s konkurencí, nyní navíc mnozí zákazníci hlásí, že televize KRP-600M k nim dorazila s prasklou obrazovkou.

Prasklé obrazovky u Pioneer Kuro KRP-600MSpolečnost Pioneer pomalu ukončuje výrobu plazmových obrazovek a chce z tohoto trhu odejít se ctí. Naneštěstí mu to kazí množící se zprávy o Kuro KRP-600M, které se k zákazníkům dostaly s prasklou obrazovkou.

Problém je natolik výrazný, že uživatelé k němu založili vlákno na známém anglickém diskuzním webu AVS Forum. Lidí s vadnou obrazovkou je k této chvíli 12 a těch, kterým KRP-600M dorazila v pořádku, je 18, což není příliš dobrý poměr. Je nicméně dost dobře možné, že Pioneer má jen někde na logistické cestě velmi špatnou přepravní službu a je jisté, že se bude snažit televizory co nejrychleji vyměnit za bezvadné.

Pokud jste náhodou mezi nešťastníky, kterým se přihodilo něco podobného, a chcete si postěžovat, popřípadě chcete vědět více, zde je odkaz:

http://www.avsforum.com/avs-vb/showthread.php?t=1129322
Komentáře