Přenosný USB Blu-ray přehrávač Asus

AudioVideo |

Asus u své novinky vsází jak na funkce Blu-ray přehrávače a DVD vypalovačky, tak na uplatnění módních designových prvků evokujících hi-tech atmosféru.

Přenosný USB Blu-ray přehrávač AsusKombinace černého lesklého plastu a modrých svítících prvků je v dnešní době rozhodně módní, zejména v případě spotřebitelské elektroniky. Plast „klavírní černi“ má vůbec Asus v oblibě a uplatňuje ho u většiny svých výrobků, ať již jde o netbooky, výkonné herní notebooky či monitory. 

A ve stejném duchu je vyveden i Blu-ray přehrávač Asus SBC-04B1S-U, kde černému boxu vévodí velké modře podsvícené X, přesněji řečeno čtyři různě dlouhé paprsky s tečkou uprostřed. Asus toto provedení popisuje jako vyvolávající „pocit vědy a technologie“, představit si je však možné takřka cokoli, od variace na Akta X až po elektronickou postmodernu. Jestli vás napadlo, že modré světlo bude možná dost rušivé, tak naštěstí to napadlo i lidi v Asusu, takže součástí dodávky je i speciální software pro regulaci intenzity světla.

SBC-04B1S-U má jinak na přenosnou mechaniku poměrně slušné parametry – čtení Blu-ray maximální rychlostí 4,8x, vypalování DVD 8x a CD až 24x. Připojuje se samozřejmě přes USB a zaručená je kompatibilita s operačními systémy od Windows XP, naopak zkrátka přijdou applovského OS X. A linuxáři si zřejmě budou muset jako obvykle poradit vlastními silami.

Asus SBC-04B1S-U

Asus SBC-04B1S-U
Komentáře