Projektor do kapsy

AudioVideo |

S mobilní projektorem CV MP01 rozhodně uděláte na své okolí dojem. Nikoli astronomickým rozlišením obrazu, ale miniaturními rozměry projektoru.

Projektor do kapsyJen si představte, že místo velkého projektoru v tašce vytáhnete z kapsy jen tento miniaturní model, vypnete světla a začnete promítat rodinné fotografie, návrhy chystaného výrobku či hospodářské výsledky. S CV MP01 při rozměrech 4x5,7x5,9 cm a hmotnosti 90 gramů to není problém. Proti podobným mrňousům má navíc tento tu výhodu, že obsahuje integrovaný reproduktor s výkonem 200 mW.

Maximální rozlišení obrazu je 640 x 480 bodů (VGA) a podsvícení zajišťují světelné diody s udávanou životností 10 000 hodin. Připojení zajišťuje kompozitní RCA video vstup a obdobné audio připojení.

CV MP01

S těmito parametry vypadá CV MP01 velmi zajímavě, za výtku ovšem stojí poněkud „plastový“ vzhled projektoru, který spíše než sofistikované technologie evokuje dětské prohlížečky na diapozitivy.

K dostání je CV MP01 zatím jen v Japonsku za 25 000 jenů (~6 000 korun), ale jak to u podobných věcí nenáročných na servis bývá, dostane se brzo i do Ameriky a Evropy.

CV MP01

CV MP01

 CV MP01
Komentáře