První 3D TV tuner na světě

AudioVideo |

Společnost AVerMedia představila první 3D televizní tuner na světě, umí i převod 2D videa do 3D.

První 3D TV tuner na světěI u nás dobře známý výrobce AVerMedia Technologies uvedl AVerTV 3D USB, což je malý, ale údajně výkonný 3DTV tuner pro počítače. Umožňuje nejen sledování a nahrávání klasické digitální TV (DVB-T), ale i živé 3DTV na Vašem PC, nebo notebooku. AVerTV 3D USB navíc dokáže jakékoliv živé TV programy, nahrávky, nebo filmy přímo přetransformovat do 3D 

Dodávaný software AVer MediaCenter 3D představuje program pro příjem, sledování, nahrávání a přehrávání záznamů z živé 3DTV. Navíc rovněž disponuje technologií see3D, která se stará o konverzi 2D video-multimédií do 3D podoby (ale pozor, technologie see3D spolupracuje pouze s formáty podporovanými aplikací AVer MediaCenter 3D).

AVerTV 3D USB podporuje všechny hlavní metody 3D zobrazení. S anaglyfními, polarizačními, nebo aktivními brýlemi si tak doslova každý může snadno vychutnat 3D zážitek bez potřeby dalších investic do hardware počítače. Pro dosažení maximálního 3D efektu výrobce doporučuje použít NVIDIA 3D Vision Kit a grafickou kartu s podporou 3D a 3D-ready displej.

Mimo 3D funkce nabízí tuner AVerTV 3D USB rovněž plánovač nahrávání a je schopný přímého převodu záznamů do formátů pro PSP, iPod, iPhone, iPad, nebo AppleTV.

Cena ani dostupnost u nás zatím nejsou známy.

AVerTV 3D USB
Komentáře