SMART Comp. nabízí Samoobsluhu

AudioVideo |

Společnost SMART Comp. rozšířila službu NETBOX Televize o sekci Samoobsluha.

SMART Comp. nabízí SamoobsluhuSpolečnost SMART Comp. uživatelsky vylepšila službu NETBOX Televize, v hlavním menu set-top boxu přibyla nově sekce Samoobsluha. Ta umožňuje zákazníkům objednat si doplňkové služby přímo z pohodlí svého domova.

Jednoduše a ve velmi krátkém čase tak může zákazník svoji televizi rozšířit o tematické programy, NETBOX Archiv či NETBOX Videorekorder. Služba je aktivována do 15 minut po objednání. Stejně snadným způsobem pak může svůj požadavek zase zrušit. Pro zakoupení služeb slouží tradiční nákupní košík a celý proces by měl být údajně velmi intuitivní.

“Již pár hodin po spuštění služby si zákazníci této nové funkce všimli a realizovali první objednávky. V dalších týdnech a měsících tuto službu budeme nadále rozšiřovat a doplňovat o další zajímavé funkce,“ doplnil Vítězslav Vojáček, obchodní a marketingový ředitel společnosti.

Společnost SMART Comp. a. s. je provozovatelem telekomunikační optické sítě NETBOX ve městech Brno, Praha, Jihlava, Havlíčkův Brod, Olomouc, Zlín a Opava. Nabízí rychlost připojení k internetu až 100 Mb/s bez omezení stažených dat, v rámci sítě poskytuje triple-play službu (internet, IPTV a VoIP).
Komentáře