Sonos ZonePlayer S5

AudioVideo |

Sonos uvádí výkonný bezdrátový zvukový systém Sonos ZonePlayer S5, který lze ovládat z přímo z iPhone, iPodu nebo ovladače Sonos.

Sonos ZonePlayer S5ZonePlayer S5 je novinkou amerického výrobce Sonos, který přináší bezdrátový audio systém s několika možnostmi dálkového ovládání. Vedle jednoduché instalace a nastavení slibuje i výhodnější cenu než předchozí modely.

S5 obsahuje celkem pět reproduktorů (dva výškové, tři 7,6cm středové a jeden 8,9cm subwoofer pro basy) a to v jednom stylovém bílém tělese o rozměrech 21,7x36,5x12,3 cm. Přes ethernetový konektor se S5 připojuje k internetu, ze kterého lze přehrávat hudbu i naladit internetová rádia. Hudbu lze streamovat jak z internetu, tak samozřejmě z iPhonu/iPodu, dále z knihovny iTunes či z dalšího externího zdroje připojeného 3,5mm konektorem (počítač, TV, CD/DVD, rádio...).


Pokud by byl jeden S5 málo, můžete si jich propojit několik a mít v každé místnosti jeden, všechny ovládané buď dálkovým ovladačem Sonos CR200 nebo iPhonem či iPodem. Každý S5 přitom může být napojen na jiný zvukový zdroj a mít jinou hlasitost.

Prodávat se Sonos Zoneplayer S5 začně v Británii 10. listopadu (november) za 349 liber (~10500 korun, ~405 euro). Výrobky Sonos se standardně prodávají i u nás, takže S5 se také dříve či později dočkáme.

Sonos Zoneplayer S5

Sonos Zoneplayer S5

Sonos Zoneplayer S5

Sonos Zoneplayer S5
Komentáře