Štíhlé Blu-ray domácí kino Panasonic SC-BTX77

AudioVideo |

Nový 2.1 kanálový systém domácího kina SC-BTX77 s vertikálním vzhledem dokáže prý i v malém prostoru vyčarovat filmovou atmosféru.

Štíhlé Blu-ray domácí kino Panasonic SC-BTX77Panasonic SC-BTX77 je vybaven sice jen 2.1 kanálovým systémem, nicméně podle výrobce se výsledný zvukový efekt přibližuje zvuku charakteristickému pro 7.1 kanálovou reprodukci. Reproduktory s bambusovou membránou by měly nabízet čistší zvuky než předchozí modely audio výrobků Panasonic. O mohutně znějící basové tóny se postará subwoofer typu Kelton.

Hlavní jednotka s tenkým profilem a elegantním posuvným panelem působí v kombinaci s plochým televizorem velmi stylově a zabere jen minimum místa. Domácí kino kromě Blu-ray a DVD disků přehrává i soubory uložené v přehrávači iPod, pro který má v hlavní jednotce speciální dok. Nabídku domácí zábavy rozšiřují i další možnosti propojení jako SD slot, USB konektor a oblíbená aplikace VIERA CAST.

O obraz se stará PHL Reference Chroma Processor Plus, k dispozici je samozřejmě i převzorkování videa v nižším rozlišení na Full HD 1920x1080 bodů.

Domácí kino SC-BTX77 poskytuje široké možnosti propojení a funkci VIERA CAST, která umožňuje pohodlný přístup k populárním internetovým aplikacím YouTube, Picassa a k archívu TV Nova. A tento rok přibude i další obsah.

Samozřejmostí je funkce BD-Live určená na stahování dat z internetu – jako jsou například obrazový materiál a titulky. Taktéž vám umožní zapojit se do kvízů a interaktivních her, které souvisí s bonusovým obsahem uloženým na Blu-ray discích. BD-Live podporuje i BONUSVIEW. Aby se ale dal prohlédnout doplňkový obsah (jako například BD-Live) určitých BD titulů,musí se použít paměťová SD karta s nejméně 1 GB volné kapacity.

Fotografie a videa nasnímané digitálními fotoaparáty a videokamerami si můžete prostřednictvím BTX77 prohlédnout přímo na televizoru, stačí vložit paměťovou SD kartu do integrovaného slotu a vaše oblíbené fotografie si můžete prohlížet i jako prezentaci podbarvenou vhodnou hudbou. Nechybí ani funkce VIERA Link, která vám umožní všechny jmenované úkony zvládnout jediným ovladačem.

SC-BTX77 jsou v prodeji za doporučenou cenu 18000 korun.

Panasonic SC-BTX77
Komentáře