Subwoofer Bang & Olufsen BeoLab 11

AudioVideo |

Designová luxusní domácí technika získává další posilu v podobě hodně neobvyklého subwooferu BeoLab 11.

Subwoofer Bang & Olufsen BeoLab 11Bang & Olufsen patří k výrobcům špičkové domácí techniky, které zaujme zejména propracovaným a často neobvyklým designem plus cenou zajišťující, že si tyto produkty nekoupí jen tak někdo. BeoLab 11 je novinkou v nabídce firmy a ačkoli to tak na první pohled nevypadá, jde o výkonný subwoofer, se kterým byste měli mít dostatek výkonu pro to, aby vás začali nesnášet i sousedi o dva bloky dále.

Uvnitř BeoLab 11 jsou dva 6,5“ (16,5cm) reproduktory postavené neobvykle proti sobě s malou mezerou mezi nimi, to vše v elegantní hliníkové skořepině. Maximální výkon je 200 wattů a podle výrobce by si měl subwoofer poradit i „s nízkými frekvencemi pod 300 Hz“. Což je poněkud matoucí prohlášení, protože to nezní zase tak úžasně, nízké frekvence se u subwooferu předpokládají.

Do prodeje se BeoLab 11 dostane už během několika týdnů a na výběr bude z několika barevných provedení - klasický hliník, bílá, černá, tmavě šedá, červená a zlatá. Za cenu od 2000 dolarů (~38000 korun, ~1490 euro) si tak budete moci pořídit designový audio výrobek, který připomíná dvě půlky jisté části lidského těla.

Bang & Olufsen BeoLab 11

Bang & Olufsen BeoLab 11
Komentáře