TIPA pro Panasonic PT-AE4000

AudioVideo |

Projektor Panasonic PT-AE4000 získal cenu pro nejlepší specializovaný projektor v anketě vyhlášené organizací Technical Image Press Association.

TIPA pro Panasonic PT-AE4000Odborníci asociace TIPA každoročně vyhlašují nejlepší produkty z fotografické a grafické oblasti, které byly uvedeny na trh během uplynulých dvanácti měsíců. Mezi nejdůležitější hodnotící kritéria patří inovace, využití špičkové moderní technologie, design a ergonomie, obtížnost ovládání a v neposlední řadě i poměr ceny a výkonu. 

U modelu PT-AE4000 letošní porota vyzdvihla zejména skvělý obraz v nejvyšším rozlišení, svítivost 1
600 ANSI lumenů a dynamický kontrast až 100000:1. 

K rozhodnutí TIPA se vyjádřil i Christian Sokcevic, generální ředitel pro prodej a marketing společnosti AV Systems Europe: „Jsme nesmírně rádi, že jsme již podruhé v řadě získali toto prestižní ocenění. Velmi nás potěšilo, že porota ocenila špičkové funkce modelu PT-AE4000, například technologii 100Hz Intelligent Frame Creation, která eliminuje neostrosti v obraze. Právě díky těmto kvalitám je náš projektor jedním z nejlepších produktů letošního roku v oblasti fotografické a filmové technologie.“

Loni ve stejné kategorii zvítězil Panasonic PT-AX200 s technologií Light Harmonizer 2.

Panasonic PT-AE4000
Komentáře