Televize i pro iPad TV

AudioVideo |

AVerMedia nabízí HD HomeFree Duet a přehrávač HomeFree Player z Apple App Store pro digitální TV v zařízeních Apple iPad.

Televize i pro iPad TVSpolečnost AVerMedia představila kompletní řešení pro příjem a sledování živé digitální TV na zařízeních Apple iPad. Síťový televizní tuner HomeFree Duet nyní umožňuje všem uživatelům zařízení iPad, kteří si z Apple App Store stáhnou přehrávač HomeFree Player, sledovat živou digitální TV v rámci vlastní domácí bezdrátové sítě. Tuner vysílá TV signál do všech zákoutí Vašeho domova a není třeba jej připojovat k žádnému počítači.

Po připojení HomeFree Duet k bezdrátovému síťovému routeru a zdroji TV signálu je živá digitální TV v plné kvalitě streamována do iPadů (ale pozor, zatímco HomeFree Duet umožňuje streamování HD videa až do rozlišení 1080p; iPad podporuje pouze standartní SD video kvalitu), nebo notebooků a PC běžících v prostředí Windows. Pro přehrávání signálu slouží aplikace HomeFree Player. Zařízení je vybaveno dokonce dvěma tunery, a tak lze sledovat různé TV programy až na dvou iPadech současně.

Dotykové rozhraní přehrávače HomeFree Player zajišťuje uživatelům zařízení iPad kompletní informace o jednotlivých stanicích a podporu elektronického programového průvodce. Programy je možné přepínat pohybem prstů po displeji iPadu. V přehrávači je možné pořizovat screenshoty ze sledovaných TV pořadů a navíc je rovnou sdílet s Vašimi přáteli na sociálních sítích.

Přehrávač HomeFree Player pro iPad bude od poloviny prosince roku 2010 dostupný ke stažení z Apple App Store všem uživatelům produktů HomeFree Duet. Cena byla stanovena na čtyři eura (100 korun) .

AverMedia HD HomeFree Duet
Komentáře