Televize v zrcadle od Fendi

AudioVideo |

Italská návrhářská společnost Fendi připravila velké luxusní zrcadlo, které ukrývá 42“ high-definition televizor.

Televize v zrcadle od FendiJsou lidé, kteří si prostě postaví HD televizor na vhodné volné místo a nijak zvlášť neřeší jeho začlenění do místnosti. Naopak jsou lidé, kteří dávají přednost co nejméně nápadnému umístění televize. Řešením je začlenění do skříňky ať už zavírané ručně dvířky či dálkově ovládanými motorizovanými dvířky.

Velmi zajímavé řešení připravila italská návrhářská společnost Fendi, která integrovala HD televizor do velkého zrcadla - Fendi Casa Collection Mirror/TV . Normálně se v něm můžete obhlížet od hlavy až k patě, po zapnutí se však objeví obraz na do té doby umně skryté 42“ LCD televizi. Ačkoli to není specifikováno, lze předpokládat, že má Full HD rozlišení 1920x1080 bodů.

Vhodné je takové zrcadlo zejména k překvapení návštěv, jako doplněk k větší LCD televizi, respektive jako vedlejší televize pro občasné sledování. Vzhledem k zrcadlu totiž zřejmě delší sledování filmů nebude příliš pohodlné kvůli odrazům a odleskům.

Cena ani dostupnost Fendi Casa Collection Mirror/TV nejsou známy, nicméně určitě se nebude jednat o hromadnou výrobu a pořízení této sestavy se pořádně prodraží.

Fendi Casa TV

Fendi Casa TV
Komentáře