Toshiba UX600 je první HDTV s Windows 7 certifikací

AudioVideo |

LCD HD televize Toshiba UX600 je první na světě, které má oficiálně Windows 7 certifikaci potvrzující kompatibilitu s Play To funkcí.

Toshiba UX600 je první HDTV s Windows 7 certifikacíToshiba nedávno ohlásila nové LCD televize řady UX600 s LED podsvícením. Jak se ukazuje, nemají jen podsvětlení z diod, 100/120Hz vyhlazovaný obraz a energetické specifikace Energy Star 4, ale jako první high-definition televize na světě (i televize vůbec) logo „Compatible with Windows 7“ (Kompatibilní s Windows 7).

To znamená potvrzení, že Toshiba UX600 umí používat Play To funkci Windows 7 umožňující přehrávání hudby, videa a fotografií přímo na televizi připojené k domácí síti a to ať již drátovým Ethernetem či bezdrátovým Wi-Fi. Zároveň to ovšem neznamená, že byste jiné televize nemohli k podobnému účelu také využít, vždy existuje jednoduchá možnost připojit televizor jako monitor k počítači, nicméně díky Play To je přehrávání multimediálních souborů ještě snadnější.

Jen doufejme, že Toshiba nenalepí „Kompatibilní s Windows 7“ logo přímo na čelní stranu televizoru, ale nejlépe někam dozadu.

Více informací o UX600 naleznete zde.

Toshiba UX600
Komentáře