Tři domácí kina Pioneer

AudioVideo |

Pioneer uvádí tři nové systémy domácího kina s DVD. Díky HDMI konektivitě však lze připojit i Blu-ray přehrávač.

Tři domácí kina PioneerZnačka Pioneer je synonymem pro kvalitní a dobře vybavenou elektroniku. Kdo si ji chce dopřát a nepotřebuje aktuálně Blu-ray přehrávač, může zvolit cenově efektivnější řešení v podobě domácího kina s DVD přehrávačem. Pioneer uvádí hned tři nové modely.

DCS-590 a DCS-585 mají 5.1 zvukový systém, prostorově úspornější DCS-FS30 pak 2.1. Všechny modely přehrávají DVD včetně DivX AVI souborů, CD a mají vpředu USB, mezi jehož udávaná využití patří ripování hudby z CD do MP3 (až do 320 KB/s) a ukládání na připojený flash disk. Jestli lze i přehrávat video z externích disků, to není známo.

Systémy mají HDMI připojení, přes které lze například i zapojit Blu-ray přehrávač, a také schopnost převzrorkovávat DVD video na HD rozlišení 1080p. Zpracování zvuku zahrnuje Dolby Digital a DTS dekodéry, DCS-590 a DCS-585 mají vícekanálovou audio kalibraci, to znamená přizpůsobení výstupu jednotlivých reproduktorů podle místnosti.

Mezi dalšími, dnes už takřka samozřejmými, funkcemi jsou ty pro zvýšení čistoty přehrávání komprimovaného audia ("Advanced Sound Retriever") a různé automatizované i manuální ekvalizéry.

DCS-FS30 má tenké výškově nastavitelné reproduktory, DCS-590 čtyři vysoké a jeden centrální a DCS-585 má „čistý design“ s dvěma centrálními reproduktory (připojenými na jeden kabel) a čtyřmi malými satelity.

Dostupné budou všechny modely již během srpna (august), ceny neznámé.

Pioneer DCS590

Pioneer DCS585

Pioneer DCS-FS30
Komentáře